Agnė Vidugirytė

Režisierius A. Jankevičius: „Teatras – kaip „fifa“, reikalauja labai daug dėmesio sau“

„Aš nuo vaikystės jaučiu didelę simpatiją žavioms ir nuostabioms padugnėms“, – teigia  A. Jankevičius, kurio spektakliai bus parodyti „Atviro rato“ rengiamoje alternatyvioje teatro platformoje.

Šiuolaikinio cirko artistai įkvėpimo ieško Vilniaus kasdienybėje

Šiuolaikinio cirko ir performanso menininkų iš Belgijos ir Nyderlandų duetas įsikėlė į studiją Menų spaustuvėje tam, kad atsivertų patiems įvairiausiems įkvėpimo šaltiniams.

Aktorė A. Vilutytė: „Vyresniam aktoriui svarbiausia neįsitaisyti ant pjedestalo“

Pokalbis su A. Vilutyte, žinoma aktore, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytoja, radijo laidų vedėja, profesionalia filmų dubliuotoja ir viešojo kalbėjimo trenere.

Aktorius J. Marčėnas: „Mano mėgstamiausias muzikos instrumentas – žodis“

„Man labai svarbu tikrumas ir muzikoje, ir teatre. Pavyzdžiui, Keistuolių teatre yra daugybė tikrų žmonių, kurie šio jausmo ieško“, – svarsto J. Marčėnas.

Apie kūrybiškumą ir kūrybingumą. Kas yra kas?

Aktorius, režisierius J. Tertelis įsitikinęs, kad XXI amžiuje mums vis labiau reikės kūrybingumo kaip gebėjimo rasti originalius sprendimus ir susidoroti su neapibrėžtumo būsena.

Tryliktame „Atviro rato“ sezone – trys premjeros, programa užsienio žiūrovams

Teatro laboratorija „Atviras ratas“ į naująjį sezoną žengia su daugybe naujų planų ir idėjų.

Aktorė Vesta Šumilovaitė-Tertelienė: „Ir šeimą, ir aktorystę priimu kaip dovaną“

„Niekada nemistifikavau savo profesijos ir nesuprasdavau požiūrio, neva menininkas negali būti šeimoje. Juk kūryba yra neatsiejama nuo gyvenimo“, – sako keistuolių teatro aktorė V. Šumilovaitė-Tertelienė.

Spektaklis „Teroristas“ į stereotipų analizę pasineria be kompromisų

„Teroriste“ J. Updike‘o romanas interpretuojamas gana laisvai – spektaklyje kalbama ne apie patį teroristą, o apie terorizmą tiriančius žmones, nesėkmingai bandančius sukurti prevencinę programą.

„Keistuoliai“ apie naują spektaklį: „Ateina laikas kurti apie tai, kas skauda“

Mintimis apie kūrybinius ieškojimus ir atradimus dalijasi „Edžio Agregato“ kūrėjai – režisierius Aidas Giniotis ir aktoriai Ieva Stundžytė bei Darius Miniotas.