Almantas Stankūnas

Politikų suklupimai ir tikėjimas – pagal ką rinksimės?

Ar klausiame politikų apie jų santykį su tikėjimu ir ar tyrinėjame jų subrandintus vaisius? 

Nepalikti mirštančiųjų vienų

Ar mūsų gydytojai ir ligoninių vadovai supranta, kaip svarbu tikinčiam žmogui melstis šalia artimojo, kuris rengiasi keliauti į Amžinybę?

Skaitytojo pozicija. „Negerbiu tikinčiųjų ir nenoriu žinoti apie Dievo Gailestingumą!“

Vilniaus reklamai, kuri Lietuvos sostinę pristato kaip Europos G tašką, keliant diskusijas, dalinamės redakciją pasiekusiu skaitytojo Almanto Stankūno komentaru.

Verslo tvarumas ir gyvenimo prasmė

Viskas yra prasminga, kas didina mūsų besąlygišką, neatlygintinai save dovanojančios artimo meilės dorybę o neprasminga, destruktyvu – tai, kas ją mažina. 

Ar meluoti, vogti ir žudyti yra gerai?!13

Gal tada pirmiausia verta susitarti, kas yra žmogus, kada jo gyvybė prasideda; išdiskutuoti, ar embrionų naikinimas yra žudymas, ar ne, ir tik po to - apie pagalbą šeimoms ir apvaisinimo metodų efektyvumą?

Organizacijos mėsmalė ir draugystė/meilė: ar įmanoma sutaikyti?

Didžiąją savo gyvenimo dalį mes praleidžiame dirbdami su kitais žmonėmis. Ar galime tad tuo metu mes būti laimingi, t. y. ar meilė/laimė ir darbas yra suderinama?

PL – partnerystės lobiai

PL – dar vienas kodinis pavadinimas stebuklingo vaisto, kuris išgydys jūsų verslą nuo visokių negandų. Juokauju. O jeigu realiai ir rimtai, tai partnerystė ir yra tas stebuklingas lobis. Reikia tik nepabijoti jį išsikasti.