Almantas Stankūnas

Nepalikti mirštančiųjų vienų

Ar mūsų gydytojai ir ligoninių vadovai supranta, kaip svarbu tikinčiam žmogui melstis šalia artimojo, kuris rengiasi keliauti į Amžinybę?

Skaitytojo pozicija. „Negerbiu tikinčiųjų ir nenoriu žinoti apie Dievo Gailestingumą!“

Vilniaus reklamai, kuri Lietuvos sostinę pristato kaip Europos G tašką, keliant diskusijas, dalinamės redakciją pasiekusiu skaitytojo Almanto Stankūno komentaru.

Verslo tvarumas ir gyvenimo prasmė

Viskas yra prasminga, kas didina mūsų besąlygišką, neatlygintinai save dovanojančios artimo meilės dorybę o neprasminga, destruktyvu – tai, kas ją mažina. 

Ar meluoti, vogti ir žudyti yra gerai?!13

Gal tada pirmiausia verta susitarti, kas yra žmogus, kada jo gyvybė prasideda; išdiskutuoti, ar embrionų naikinimas yra žudymas, ar ne, ir tik po to - apie pagalbą šeimoms ir apvaisinimo metodų efektyvumą?

Organizacijos mėsmalė ir draugystė/meilė: ar įmanoma sutaikyti?

Didžiąją savo gyvenimo dalį mes praleidžiame dirbdami su kitais žmonėmis. Ar galime tad tuo metu mes būti laimingi, t. y. ar meilė/laimė ir darbas yra suderinama?

PL – partnerystės lobiai

PL – dar vienas kodinis pavadinimas stebuklingo vaisto, kuris išgydys jūsų verslą nuo visokių negandų. Juokauju. O jeigu realiai ir rimtai, tai partnerystė ir yra tas stebuklingas lobis. Reikia tik nepabijoti jį išsikasti.