Audris Narbutas

Orumas nukenčia, kai geri žmonės nieko nedaro

Vienas ryškiausių pastarojo laiko smūgių orumui – nutrauktas ikiteisminis tyrimas dėl išpuolio prieš Turgelių tikinčiuosius per Žolinę. 

Kaip Landsbergis Palucką įveikė

G. Landsbergis žengė strategiškai itin gudrų žingsnį ir, deklaravęs naują TS-LKD siekį tapti „žmonių partija“, aiškiai metė iššūkį G. Palucko vedamiems socialdemokratams.

Kelias į pagarbą mokytojui aiškus, bet ilgas

Štai ir vėl Mokytojų diena, kuri, kaip ir kasmet, atneša diskusijų bei sveikinimų, bet labai retu atveju – pozityvių permainų. Maža to, turbūt šiandien, įvedus etatinio apmokėjimo sistemą, padėtis mokyklose yra prastesnė nei kada nors anksčiau.

Skaitytojo pozicija. Kodėl kairieji puola Laisvos visuomenės institutą

Jeigu LVI veikloje išties yra kas nors bloga, tuo pirmiausia turėtų rūpintis VSD. Sėkmingas šios institucijos darbas neleidžia abejoti jos autoritetu.

Šiauliuose vyks Stasio Šalkauskio išminties šventė

Kartu su Lietuva švęsdami valstybės atkūrimo šimtmetį, norime pažvelgti į šiauliečio bei vieno ryškiausių tarpukario Lietuvos mąstytojų Stasio Šalkauskio idėjas. Jo erudicija ir gili mintis turtino Lietuvą.

Kilnaus žmogaus istorija

Garsus vokiečių filosofas Artūras Šopenhaueris tikėjo, kad valia valdo pasaulį. Ir tai yra tiesa. Kiekvienas mūsų veiksmas yra valios išraiškos pavyzdys.

Ar padovanosime Lietuvai Vasario 16-osios gimnaziją?

Tai, kaip mes pagerbiame žmones, sukūrusius nepriklausomą Lietuvą, ir įprasminame jų atminimą, labai daug pasako apie mus pačius.

Graikų politologas: „Turkijos narystė NATO galėtų būti sustabdyta“1
Audris Narbutas - Vilniaus kraštas

Ilgą laiką mūsų visuomenės žvilgsniai buvo nukrypę tik į JAV prezidento rinkimus ir, nors Donaldo Trumpo pergalė yra istorinis įvykis bei turi didelį politinį svorį, tačiau negalime susitelkti tik į juos.

Ar sostinė vienintelė vieta Lietuvoje verslui augti?
Audris Narbutas - Vilniaus kraštas

Artėjant Naujiesiems metams, Lietuvos politikos ir verslo pasaulio analitikų žvilgsniai ima krypti į per metus nuveiktus darbus arba ateities siekius.

LVŽS įsitvirtino ilgam? Konservatoriai į valdžią nebegrįš?16

Prisimenu, kadaise konservatorių partijos lyderiui Gabrieliui Landsbergiui uždaviau klausimą: „Ką darysite, jeigu liberalai sugalvos nuo Jūsų nusigręžti?“

Pagalbinis apvaisinimas šeimoms ar klinikų savininkų piniginėms?12

Prezidentė buvo sąmoningai klaidinama, o liūdniausia, kad šiame propagandos vakarėlyje nemažą vaidmenį atliko ir Lietuvos žiniasklaida, įskaitant ir nacionalinį transliuotoją, išlaikomą iš mokesčių mokėtojų pinigų. 

Pagarba mokytojams kol kas džiaugtis negalėsime

Ši Rugsėjo 1-oji nebuvo ypatinga. Mokytojai galėjo pasidžiaugti ne tik mokinių gėlėmis, bet ir didesniu politikų dėmesiu, pavyzdžiui, rašybos klaidų pilnu švietimo ministrės Audronės Pitrėnienės sveikinimu. Vieša paslaptis, kad šiandien ne viena mokykla yra tapusi balsų spausdinimo mechanizmu.