Aurimas Minsevičius

Aktorė K. Švenčionytė: „Neįsivaizdavau kito Fojerbacho, tik savo mokytoją V. Masalskį“

„Fojerbachas – tai V. Masalskis su milžiniška metalinio šuns konstrukcija prieš akis, nors tu ką“, – teigia aktorė K. Švenčionytė, kuri vaidins Fojerbach OKT teatre.

Oskaro Koršunovo teatro ruduo ant lagaminų

Režisierius O. Koršunovas ir jo teatro aktoriai šį rudenį gastroliuos tarp tolimojo Seulo ir menų mekos Londono.

Režisierius O. Koršunovas apie turą Kinijoje: „Žiūrovai Kinijoje yra skaistūs“

Apie ture Kinijoje laukiančius iššūkius, malonumus ir staigmenas – režisieriaus Oskaro Koršunovo ir aktoriaus Martyno Nedzinsko pokalbis.

Su vaidmeniu O. Koršunovo „Ugnies veide“ atsisveikinanti R. Samuolytė: „Pasiilgsiu tos jėgos“

„Ugnies veide“ tik aktoriai įgijo amžiaus. Spektaklio fabula yra gana šiuolaikinė ir aktuali dabar. Lyg antikinės tragedijos atitikmuo“, – su vaidmeniu O. Koršunovo spektaklyje „Ugnies veidas“ sako R. Samuolytė.

Su O. Koršunovo „Ugnies veidu“ atsisveikinantis G. Ivanauskas: „Išaugome šiuos vaidmenis“

„Jau esu palaidojęs kone visus senuosius savo vaidmenis. Žvelgiu į tai labai realistiškai. Be abejo, kažkur giliai viduje virpa jautrumo gysla – vis dėlto praėjo labai daug metų, daug meilės“, – kalba G. Ivanauskas.

O. Koršunovas: „N. Gogolio pranašystės ir tekstų aktualumas šiandien – tiesiog neįtikėtini“

„N. Gogolio išpranašautas didysis inkvizitorius, akivaizdu, jau dabar yra atėjęs. Ir tai yra internetas, socialiniai tinklai, kuriuose mes vienaip ar kitaip kontroliuojame vieni kitus“, – tikina režisierius O. Koršunovas.

O. Koršunovas: „Bijau to, kas įvyks Norvegijoje rugsėjo 1-ąją“

„Mūsų šūkis šį sezoną bus „OKT – nenormalus teatras“. Aštriai kalbėsime apie visuomenėje glūdinčius pavojus, kurie yra nematomi plika akimi ir apie kuriuos beveik nekalbama spaudoje“, – sako O. Koršunovas.