Gediminas Dubonikas

Vienužių stovyklos – puikus bendravimo būdas6

Pirmasis Lietuvoje katalikiškas pažinčių portalas kitoLink.lt šią vasarą pasiūlė galimybę vykti į vienužių stovyklą Kroatijoje. Įspūdžiais dalijasi KitoLink.lt narės Daiva ir Irma.

D. Kavaliauskaitė: Alfa kursas išmokė nebijoti kelti sau klausimų91

Spalio 5-ąją prasideda dar vienas Šv. apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčioje organizuojamas Alfa kursas. Pasak šį kursą baigusios, o vėliau prie kurso organizavimo prisidėjusios Dalios Kavaliauskaitės, šis evangelizacinis kursas praturtino jos gyvenimą.

Katalikiškoje pažinčių svetainėje meilę radusi Erika: svarbiausia – mokėti išlaukti

Pirmasis Lietuvoje katalikiškas pažinčių portalas kitoLink.lt kartu su savo nariais džiaugiasi pirmąja pora, kurios pažintis šioje internetinėje erdvėje baigėsi vestuvėmis.

„Betanijos“ kasdienybė: Nuo agresyvių keikūnų iki buvusių operos dainininkų

Socialinis centras „Betanija“ visuomenėje žinomas savo nemokama valgykla, kurioje kasdien pietauja keli šimtai vargo ir gyvenimo negandų prispaustų sostinės gyventojų.

Gedimino pilies kalnas – tarsi gyvas organizmas 1

Gedimino pilies kalno būklė pastaruoju metu kėlė diskusijų audrą tiek tarp valstybinių institucijų, tiek ir tarp miestiečių.

POLITOLOGAS T. JANELIŪNAS: „PALEISDAMA N. SAVČENKO, RUSIJA IEŠKO KELIŲ IŠ AKLAVIETĖS“2

Pasak politologo Tomo Janeliūno, nors ukrainietės išlaisvinimas formaliai ir nėra Maskvos diplomatinis pralaimėjimas, faktiškai jis parodė, kad Kremlius, slegiamas sankcijų naštos, palaipsniui bando ieškoti dialogo kelio.

„Blue/Yellow“ įkūrėjas J. Ohmanas: „Nemanykite, kad karas jau baigėsi“4

Ukrainiečių kariams pagalbą teikianti organizacija „Blue/Yellow“ veikia jau antrus metus. Pasak grupės įkūrėjo Jono Ohmano, šis laikotarpis pakeitė tiek jo, tiek ir dalies visuomenės gyvenimą. 

Smurtas prieš mokytojus neišnyks baksnojant pirštais6

„Gimnazistas smogė mokytojui į veidą ir puolė smaugti“, „Moksleivis apspjaudė ir iškeikė klasės auklėtoją“, „Neapsikentęs šeštoko įžeidinėjimų mokytojas pakėlė ranką“, – panašios antraštės šalies spaudoje pasirodo tik į viešumą iškilus vienam ar kitam konfliktui.

Kas bendro tarp meilės istorijai ir neapykantos „Islamo valstybei“?

Sirijos prezidento B. Assado pajėgoms iš Islamo valstybės (IS) atkovojus istorinį Palmyros miestą, pasaulis neslepia džiaugsmo. Tačiau džiūgauja ne tik istorijos mėgėjai ir paveldu besirūpinančios organizacijos.

Raktas į IS žlugimą paslėptas Sirijos griuvėsiuose?3

Po tragiškų įvykių Paryžiuje Prancūzijos prezidentas garsiai pareiškė, kad šis išpuolis prilygsta karo aktui ir „Islamo valstybė“ (IS) sulauks griežčiausio atsako.

Iš kur Donbase atsirado „Buratinas“?

Ukrainos kariškiai pranešė, kad sausio 13-osios vakarą separatistai pirmą kartą nuo konfrontacijos pradžios panaudojo 220 mm sunkiąją ugniasvaidinę salvinę sistemą ТОС-1 „Buratino“.

Šturmas Paryžiuje: kur galėjo būti padaryta milžiniška klaida?2

Tragiški įvykiai Prancūzijoje, nutikę šiandien, kaip ir išpuolis prieš laikraščio redakciją, sukrėtė visus. Tačiau šį kartą norisi ne analizuoti šios situacijos priežastis ar pasekmes tolesniam Prancūzijos ir visos Europos gyvenimui, bet apžvelgti teroristų šturmo eigą.