Giedrė Peseckytė

Keliauk kitaip: internetas – tavo paties kelionių agentūra
Giedrė Peseckytė - Euroblogas

Gal patys galime susikurti sau daug geresnių maršrutų ir grįžti su dar daugiau įspūdžių? Interneto dėka pačiam susirasti skrydį, viešbutį, lankytinus objektus labai paprasta.

GoPro – tapti savo gyvenimo filmo herojumi

Donatas prie savo paties sumontuoto radijo bangomis valdomo lėktuvo pritvirtina mažą, delne telpančią kamerytę. „Ne prie lėktuvo, o trikopterio“, – patikslina mane Donatas.

J. Rutkienė: Hipoterapija vis labiau pripažįstama ir Lietuvoje1

Konkuruose dalyvaujantys gyvūnai, kurių sportas kainuoja ne vieną grašį, dėl kurių lažinamasi iš milžiniškų sumų, žmogaus kompanionai seniau – karo lauke, dabar kasdienei pramogai ir sportui – žirgai, dar ir terapeautai.

Kaniterapija, arba Kaip viskas prasidėjo nuo kapralo W. Wyno ligos2

Amžinas žmogaus kompanionas – šuo tikriausiai niekada nenusileis kitiems gyvūnams. Keturkojis ne tik žmogaus draugas, sargas, bendražygis ir pagalbininkas, bet ir terapeutas. Dėl savo mobilumo ir noro bendrauti su žmonėmis bei paklusnumo šunys – nepakeičiami gyvūnų terapijoje.

Ar katės gali gydyti?

Felinoterapija, arba kitaip – kačių terapija, sena kaip pasaulis. Nuo tada, kai katės pamėgo žmones, o šie – kates, užsimezgęs ryšys padeda sumažinti stresą, nusiraminti, kartu veikdamas it širdies ir kraujagyslių ligų prevencija.

Delfinai ne tik linksmina, bet ir gydo2

Delfinai visais laikais žavėjo žmoniją. Jų nugaros vis kyštelinčios lydint laivus atviruose vandenyse, linksmas klegenimas ir noras bendrauti šiuos vandens žinduolius išskiria iš kitų vandens gyvūnų.

Apie knygą „Herojai kaip ir mes“

Thomo Brussigo knyga Herojai kaip ir mes“ – viena žymiausių knygų, vaizduojančių komunizmo žlugimą Rytų Vokietijoje.

Pasisveikinkit, į rinką žengia Y kart@

Narcizai, savanaudžiai, nepastovūs, socialinių tinklų vergai, sergantys Piterio Peno sindromu – susipažinkite, tai tūkstantmečio karta, dar kitaip vadinama karta Y. Tai jaunuoliai, gimę 1980–2000 m. laikotarpiu.

Žiū! – gyvūnėlių perėja

„Idėja kilo prieš savaitę, važiuojant taksi namo. Buvo vėlus vakaras, o per kelią perbėgo vos pastebimas ežys...“ – tai projekto “Tiny Road Sign” pradžia, apie kurią mums pasakoja  Martynas Karpovičius, kūrybinės reklamos agentūros CLINIC 212 narys.