Ieva Vaitkevičiūtė

Sandra Bernotaitė: „Gaisre telpa tiek daug...“4

Su 2010 metų Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos „Pirmosios knygos“ prozos konkurso laimėtoja Sandra Bernotaite „kalbėjomės” netiesiogiai – internetu.

Česlovo Milošo 100-ųjų gimimo metinių proga – svarstymai apie rašytojo lietuviškuosius ryšius1

Prof. Tomas Venclova bei LLTI direktorius Mindaugas Kvietkauskas  VMMD Venclovų namuose–muziejuje dalijosi žiniomis ir įspūdžiais apie poeto lietuviškuosius ryšius.

Ieva Vaitkevičiūtė. „Natų knygyne” kalbama universalia muzikos kalba

Tęsdami straipsnių ciklą apie netradicinius Vilniaus knygynus, „Bernardinai.lt“ jūsų dėmesiui siūlo pokalbį su „Natų knygyno“ (Totorių g. 20) direktore Orinta Budnikaite.

Venclovų namuose-muziejuje – Arkadijaus Gotesmano inicijuotas muzikinių renginių ciklas

Muzika man yra gyvenimo būdas. Aš gyvenu ar bent jau stengiuosi gyventi su muzika. Atsiduoti, koncertuoti, mąstyti, judėti – man tai labai įdomu, kitokio gyvenimo aš neįsivaizduoju.

Nacionalinėje dailės galerijoje svarstyta apie 1990-ųjų kultūrą1

Spalio 27 d. Nacionalinėje dailės galerijoje vyko tarpdalykinis seminaras „1990-ieji: paralelinės tikrovės / subjektyvūs pasakojimai”, kurio tema – pirmieji atkurtos Nepriklausomybės metai kultūriniame Lietuvos gyvenime.

Liūdna, jei žmogus knygomis tik puošia namus, bet jų neskaito4

Tęsdami straipsnių ciklą apie netradicinius Vilniaus knygynus, „Bernardinai.lt“ jūsų dėmesiui siūlo pokalbį su knygyno „Eureka“ įkūrėja ir savininke Eurika Stogevičiene.

Vilniaus rotušėje vyko tarptautinė konferencija „Vilniaus Bernardinų kapinėms 200 metų“

Spalio 15 dieną Vilniaus rotušėje vyko tarptautinė konferencija „Vilniaus Bernardinų kapinėms 200 metų”, skirta įvertinti kultūrinio objekto svarbą ir atkreipti visuomenės dėmesį į atliktus kapinių atnaujinimo darbus.