Ignas Stančikas

Kaip stabilizuoti psichologinę būseną?

Sveikstant po psichologinio išsekimo, keičiasi suvokimas, todėl kardinalūs pokyčiai dažnai neatitinka lūkesčių ir tikrųjų vertybių puoselėjimo.

Kaip susigyventi su psichikos liga

Patartina apriboti išorinę, neigiamą informaciją, vengti sunkaus pobūdžio filmų, knygų, muzikos, meno, kompiuterinių žaidimų.

Apie žmogaus sąmoningumą1

Ar dažnai skiriame laiko sau? Ar rūpesčiai, problemos ir nuolatinis galvojimas apie rytojaus dieną neužgožia tikrojo savęs ir gyvenimo pažinimo?

Pavergiantis pasidavimas nuodėmei – palaidas gyvenimas5

Carlas Gustavas Jungas teigė: „Gamta nesąmoningų nusidėjėlių visai nesigaili. Ji baudžia juos taip pat griežtai, kaip ir sąmoningai nusižengusius.“

Tikinčiųjų išbandymai8

Kas kyla iš Dievo Dvasios, atneša džiaugsmą, taiką, dvasios ramybę, romumą, paprastumą, šviesą. Ir priešingai, kas randasi iš piktojo, sukelia nusiminimą, nesantaiką, blaškymąsi, nerimą, painiavą, tamsybę“.

Ar magija gali būti balta?13

Ar žinojimas kas mūsų laukia ateityje gali atnešti džiaugsmo pojūtį?

Satanizmas ir satanistinės ideologijos apraiškos kasdienybėje29

Palaipsniui egoizmas pradeda nešti blogų vaisių, pasireiškia panieka ir neapykanta žmonėms, kyla troškimas naikinti žmonių giminę ir tarpasmeninius ryšius.

Dvasiškai pavergto asmens palydėjimo rekomendacijos artimiesiems9

Demoniškas apsėdimas sukuria negatyvią atmosferą kenčiančiojo asmens aplinkoje, todėl artimiesiems ši dvasinė realybė tampa regima tikrove ir įtraukia juos į kovą.

Apsėdimo fenomenas ir psichikos sutrikimai (III)8

Kai asmenybė yra suskilusi dėl psichinės ligos, transo metu pasireiškia vien tai, kas yra žmogaus pasąmonėje, arba tai, ką, priklausomai nuo aplinkybių, jis perima iš kitų.

Apsėdimo fenomenas ir psichikos sutrikimai (II)42

Kuo skiriasi dvasinis užvaldymas nuo psichinės būsenos sutrikimo? Kas lemia piktosios dvasios apsėdimą ir psichinių problemų išsivystymą?

Apsėdimo fenomenas ir psichikos sutrikimai (I)52

Kaip suprasti, ar asmenį kamuojami negalavimai yra dvasinio ar psichinio pobūdžio?

Su Piktojo veikimu susidūrus4

Pagrįsdamas dvasinio pasaulio dvipoliškumą, Šventasis Raštas kalba ne tik apie angelų, bet ir apie demonų galimą įtaką.