Justyna Vansovič

„Ką tu padarei, durniau?“
Justyna Vansovič - Pašvaistė

Antraštės klausimas yra puikus „šakališko“ bendravimo pavyzdys, teigia koučeris, empatiško bendravimo praktikas Rolandas Būbelis. 

Birutės Žilytės ir Jono Tertelio kūrybos sintezė
Justyna Vansovič - Pašvaistė

Vienos dalies spektaklis prikaustė dėmesį visų pirma dėl to, kad teatro scenoje atgijo žymios lietuvių dailininkės, Nacionalinės meno ir kultūros premijos laureatės Birutės Žilytės pasakų iliustracijos.

Pavargusiems nuo Dievo mirties skelbimo
Justyna Vansovič - Pašvaistė

Šis spektaklis žmoguje stengiasi atrasti vietą meilei, atjautai, pagaliau tikėjimui, kad Tiesa nemirė, o tik buvo pamiršta.

„Berniukas ir pasaulis“ – išskirtinis daugiasluoksnio gyvenimo patyrimas vaiko akimis1

Įvairiose šalyse liaupsintas, daugelį pagyrimų gavęs, Oskaru nominuotas filmas šiemet per tarptautinį kino festivalį „Kino pavasaris“ pasiekė ir Lietuvą.

Pasaka (ne tik) vaikams: Stebuklo beieškant (IV)

Bernardinai.lt kviečia atrasti laiko gerai istorijai. Žiemos ir šv. Kalėdų pasakojimui. Galima jį skaityti vaikams, galima – kartu su vaiku. Galima ir užaugusiems vaikams nebe vaikams. Tiesiog išdrįskite svajoti ir atraskite tam laiko. Skaitykime paskutiniąją pasakos dalį.

Pasaka (ne tik) vaikams: Stebuklo beieškant (III)

Bernardinai.lt kviečia atrasti laiko gerai istorijai. Žiemos ir šv. Kalėdų pasakojimui. Galima jį skaityti vaikams, galima – kartu su vaiku. Galima ir užaugusiems vaikams nebe vaikams. Tiesiog išdrįskite svajoti ir atraskite tam laiko. Skaitykime III pasakos dalį.

Pasaka (ne tik) vaikams: Stebuklo beieškant (II)

Bernardinai.lt kviečia atrasti laiko gerai istorijai. Žiemos ir šv. Kalėdų pasakojimui. Galima jį skaityti vaikams, galima – kartu su vaiku. Galima ir užaugusiems vaikams nebe vaikams. Tiesiog išdrįskite svajoti ir atraskite tam laiko. II pasakos dalis.

Pasaka (ne tik) vaikams: Stebuklo beieškant (I)4

Bernardinai.lt kviečia atrasti laiko gerai istorijai. Žiemos ir šv. Kalėdų pasakojimui. Galima jį skaityti vaikams, galima – kartu su vaiku. Galima ir užaugusiems vaikams nebe vaikams. Tiesiog išdrįskite svajoti ir atraskite tam laiko.

Knygos ateities samprata – konferencijoje apie vaikų ir jaunimo skaitymą bei bibliotekas

Spalio 8 dieną Vilniuje įvyko tarptautinė konferencija „Vaikų ir jaunimo skaitymas kaip iššūkis XXI amžiuje: bibliotekos socialiniams pokyčiams 2015“.

Kastuko kelias į žmonijos širdį

Mikalojaus Konstantino Čiurlionio gyvenimas glaudžiai susijęs su tuo, ką jis kūrė. O kūrė jis tai, ką jautė širdimi. Todėl raktą į M. K. Čiurlionio kūrybą randame paties kūrėjo bei jo artimųjų atsiminimuose.