Linas Braukyla

Kuo svarbus pamaldumas Mergelei Marijai
Linas Braukyla - Teesie

Vysktant Aušros Vartų Gailestingumo Motinos Globos atlaidams kviečiame pasidomėti pamaldumu Mergelei Marijai.

Alma (redemptoris) mater. Universitetas, kurio mums reikia10
Linas Braukyla - Ateitis

Galima matyti, kad Lietuvoje dabar neturime nė vieno universiteto tikrąja to žodžio prasme. Ką turime? Atsakymas yra tikrai nevienareikšmis.

Politikos mokslų absolventas: tylėti irgi sprendimas2

Apima labai stiprus jausmas, kaip siaubingai visatoje viskas nereikšminga dingus žmogui. Kaip staigiai įstabūs žvaigždynai sustingsta šaltai amžinybei.

Ugdyti valią reiškia apsimarinti
Linas Braukyla - Neliberaliai

Atrodo, kad nepriklausomai nuo mūsų valios kiekio, kiekvieną dorybę reikia vis tiek ugdyti atskirai ir ji išugdoma tik ją praktikuojant.

Suprasti gailestingumą

Didžiulė našta, užgriuvusi visų ne tik širdimi pamaldžių tikinčiųjų protus, yra gailestingumo jubiliejus.

Pagalbinį apvaisinimą siekiama įteisinti bėgant iš Seimo

Grupės parlamentarų pasiūlymas perleisti pagalbinio (arba dirbtinio) apvaisinimo reglamentavimo teisę Vyriausybei ne tik keistas, bet ir galimai prieštarauja Konstitucijai.

Lietuva teisinga ir gailestinga
Linas Braukyla - Neliberaliai

Juk žinoma, kad priglaustu keleiviu reikia kažkaip pasirūpinti, bet pradėti reikia nuo širdies nuostatos ir apsisprendimo.

Metų vergas – Motiejus Valančius4
Linas Braukyla - Neliberaliai

Gegužės mėnesį bus galima atminti Motiejų Valančių, kurio 140 mirties metines švenčiame. Nešvenčiame? Negerai, nes neatmename ne šiaip dviejų litų, bet tikro lietuvių tautos kūrėjo ir žadintojo, knygnešystės pradininko ir tautos blaivintojo.

Sovietiko ir Pogrindininkės sidabrinės vestuvės
Linas Braukyla - Neliberaliai

Ne iš gero gyvenimo jiedu susituokė. Metų metus negalėjo nė pažiūrėti vienas į kito pusę. Būdavo susitinka troleibuse, pasisveikina, nesėkmingai bando surasti pokalbio temą ir taip nejučia nuslysta laiko lynu atgal į pirmąsias klases, kai dar nebuvo gyva jų abipusė pagieža.

Keliautojo dvasia, kuri taip tinka Dievo darbui
Linas Braukyla - Neliberaliai

Visuomet viltį teikia žinojimas, kad kelionė nėra begalinė, jog ji anksčiau ar vėliau, sunkiau ar lengviau pasibaigs. Protas sako, kad tai, kas turi pradžią, turi ir pabaigą. Tad kelionės veda namo.

Tėti, aš manau, kad tu esi sofistas
Linas Braukyla - Neliberaliai

Visgi visuomet Žemėje yra taip, kad laikosi tik nuolatos atnaujinami dalykai. Sokrato pergalė nėra amžina, jei ji neatnaujinama.

Galiausiai nėra religijos, yra tik jos interpretacija
Linas Braukyla - Neliberaliai

„Jis nenori pasakyti kažko panašaus į „nėra tiesos, yra tik žmogaus bandymas ją išreikšti“. Jo teiginys labiau primena Juozo Girniaus teiginį, kad tiesa nesutelpa kalboje. Tiesa reikalauja ją pažįstančiojo, o religija reikalauja ją išpažįstančiojo.“