Marija Žemaitytė

Ugnies medžiotojos dienoraštis. Gvinėja Bisau

Ugnies medžiotoja save vadinanti klaipėdietė aktorė Marija Žemaitytė, pažindindamasi su ugnies tradicijomis pasaulyje, keliauja toliau. Dar viena jos stotelė – Afrika, Gvinėja Bisau.

Ugnies medžiotojos dienoraštis. Singapūras ir Indija

Ugnies medžiotoja save vadinanti Marija, keliaujanti po skirtingus kraštus, tęsia pasakojimus apie ugnies tradicijas. Šįkart ji atkeliavo į Singapūrą.

Ugnies medžiotojos dienoraštis. Balis

Ugnies medžiotoja save vadinanti Marija, keliaujanti po skirtingus kraštus, tęsia pasakojimus apie ugnies tradicijas. Šįkart – apie Balį.

Ugnies medžiotojos dienoraštis. Gongų gimimas

Jau seniai mane domino gongai, kaip jie atsiranda, kaip sukuriamas toks neaprėpiamas garsas, nunešantis visai į kitą pasaulį, kokia jų istorija ir kaip jie gaminami dabar, ar išlikusios senosios tradicijos ir apeigos.

Ugnies medžiotojos dienoraštis. Indonezija3

Ugnies medžiotoja save vadinanti Marija, keliaujanti po skirtingus kraštus, aprašo ugnies tradicijas Indonezijoje, Javos saloje.

Ugnies medžiotojos dienoraštis. Tailandas

Aktorės Marijos Žemaitytės pomėgis – iš tiesų ypatingas. Ji medžioja ugnį lankydamasi skirtinguose pasaulio kraštuose. Šį kartą Marija savo medžioklei pasirinko nedidukę salą Phi Phi, esančią Tailande.

Afrika – stiprių moterų žemė

Šią žiemą leidomės į kelionę palei Gambijos upę, bet šis kraštas mane sužavėjo ne vaizdais, maistu ar pramogomis. Tiesą pasakius viso šito ten nėra. Aš pamilau šitą kraštą dėl jo moterų.