Miglė Kolinytė

Klounados menininkė A. Wand: „Humoras davė man daug daugiau negu populiarumą“

Charismatiškoji Angela Wand sako, kad situacijos tragiškumas yra tai, kad iš tikrųjų mus priverčia juoktis: „Kartais tai kerta per arti tragedijos ar skausmo, todėl gali tapti labai provokatyvu. Tačiau dėl to aš ir myliu klounadą – ji visada pasako tiesą.“

„Naujojo cirko savaitgalis’18“: arčiau cirko šaknų ir pilnas emocijų

Šiemet, anot festivalio vadovės G. Masteikaitės, cirko festivalio programa bus arčiau cirko šaknų. Joje išvysime daugiau grynojo cirko ir jo panaudojimo būdų.

Festivalyje „SPOT“ – užburiančios meno instaliacijos

Vilniaus gatvėse, skveruose ir parkuose vyksiančiame gatvės teatro festivalyje SPOT – įspūdingos meninės instaliacijos.

Gatvės teatro festivalyje – kulinarinis cirkas muzikinėje virtuvėje

Gatvės teatro festivalyje SPOT laukia humoro, muzikos ir netikėtų kulinarinių trukių pilnas spektaklis.

Spektaklio ežere choreografė: „Vanduo padeda išlikti tikriems“

„Man visada patiko dirbti su gamtos jėgomis, tad buvo smalsu pamatyti, kaip kūnas, kvėpavimas ir judesys atrodytų veikiamas vandens“, – kūrybos vandenyje iššūkiais dalijasi choreografė.

Prancūzai žonglieriai: mes nežinome, apie ką mūsų pasirodymas

„Žongliruodami perteikiame dalykus, kurie neišreiškiamus nei žodžiais, nei muzika, nei šokiu“, – kalba žonglieriai iš Prancūzijos „Ea Eo“, atvykstantys į „Naujojo cirko savaitgalį“ sostinėje.

Šokėjai iš Suomijos kvies naudotis išmaniaisiais1

Prieš prasidedant spektakliui tamsoje sušvinta telefonų ekranėliai – „reikia išjungti“ – prisimename. Iš Šiaurės Suomijos atvykstanti šiuolaikinio šokio trupė „TaikaBox“ siūlo šią taisyklę keisti.

Ką italai perskaito Vilniaus sienose?

Rašymas ant sienų – vandalizmas ar menas? Sienos – privačios ar mūsų visų? Tokius klausimus kelia italų trupė „Ateliersi“, kurios išskirtinis domėjimosi objektas – užrašai ant miesto sienų.