Tomas Čyvas

Lenkų pasai – svarbiausias skaitalas Lietuvos kvailiams9

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pareiškė, o tautininkiškai nusiteikę piliečiai solidariai ir graudžiai pravirko: „Lenkijos pasuose numatoma vaizduoti Aušros vartus“.

Užsienio politikos grimasos ir naujieji „koloradai“8

Kariaujama su daininkais ir Maša bei Lokiu, o šalia net ir besiskelbiantys dešiniaisiais politikai pučia Kremliui palankią dūdą.

Armėnijos ambasadorius Lietuvoje: įšaldyti posovietiniai konfliktai greit neišsispręs

Armėnijos ambasadorius Lietuvai Tigranas Mkrtchyanas netiki, kad greit išsispręs įšaldyti posovietinės erdvės konfliktai Gruzijoje, Moldovoje, Ukrainoje, taip pat įsisenėjęs karas tarp Armėnijos bei Azerbaidžano dėl Kalnų Karabacho. 

Nusikaltimai ir genocidai – atminties nebūna per daug

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro (LGGRTC) muziejus yra. Kas atvažiuoja iki jo, o atvažiuoja daug kas – sužino. Tačiau žinios apie neįvykdytą teisingumą sklaidumą galėtų sklisti ir plačiau. 

Šokis ant kapų8

Žuvo dar vienas vargšas vaikas ir pasipylė tai, ko buvo galima laukti. Į menkiausią galimybę pasišildyti išėjusios vaikelio atminimo žvakelių šviesoje tuoj lenda politiniai zombiai, visokio plauko karjeristai, teisių gynėjai ir kiti, nesinori sakyti, kad parazitai. 

Ukrainos rėmimo lyderis Jonas Ohmanas: padėtis blogėja12

Rusija šiandien atvirai nepultų nė vienos NATO šalies, įskaitant Lietuvą, mano Ukrainos rėmimo organizacijos „Blue-Yellow“ lyderis Jonas Ohmanas.

Rusijos sąjungininkai pašlovino nacizmą3

Rusija neseniai atšventė „pasieniečio dieną“. Ir, kaip visada, pralinksmino. Šalies, kuri nuolat kaukia, kad nugalėjo fašizmą, artimiausiai sąjungininkai pastatė ir atidengė paminklą Adolfo Hitlerio parankiniui.

Verktiniai žygiuoja ne į karą – jie visi moka tik verkti3

Kai Seimas agresyvėjančios Rusijos silpnaprotystės fone grąžino tai, ko nereikėjo naikinti – šauktinių kariuomenę – šalyje masiškai padaugėjo pacifistų. Tiesiog epidemija. Jie buvo viešojoje erdvėje pavadinti verktiniais.

Verslininkės mamos egzaminavo politikus2

Portalas verslimama.lt inicijuoja diskusijų ciklą su LR Seimo nariais, visuomenės veikėjais, kurių prašo atsakyti tik į vieną vienintelį klausimą: ar tikrai Lietuvoje viskas padaryta mamos verslo labui?

M. GAMZAJEVAS: NEKINTANTI RUSIJOS POLITIKA KAUKAZE (II)

Armėnijos ir Azerbaidžano nesibaigiantis konfliktas dėl Karabacho ir kitų teritorijų, o ir kitos Kaukazo problemos daugiausia susijusios su ilgaamže ir kryptinga Rusijos imperine politika regione.

Nekintanti Rusijos politika Kaukaze (I)13

Kovo 31-oji – diena, kai Azerbaidžanas oficialiai mini tragiškus įvykius, tądien 1918 metais prasidėjo etninis šios šalies teritorijų valymas.