Vytautas Sinica

Ozolo pranašystė Europai
Vytautas Sinica - Pro Patria

Dauguma iki šiol braidžioja seklumoje, skaitydami Ozolą lozungais, kaip politiką, o ne kaip filosofą.

Kur baigiasi tolerancijos ribos?32
Vytautas Sinica - LRT.lt

Kas yra tolerancija ir kur yra jos ribos? 

Tapinokratija22

Kiekviena dėl A. Tapino komentaro „nulėkusi galva“ Lietuvoje užveda entuziazmą skųsti dėl pažiūrų, dėl klaidų, dėl gramatikos klaidų ir t.t. Būtent taip kuriama liberali diktatūra – santvarka, kurioje vienintelė saugi pasaulėžiūra yra „pažangi“. 

Kaip apsaugoti vaikus smurto visuomenėje?18

Neišvengiama išvada, kad vaiko gerovės sistema Lietuvoje visiškai neveikia. Kai neveikia vaiko gerovės sistema, žūva ir kenčia vaikai – mažiausi ir silpniausi iš mūsų, tie, kuriais turėtume pasirūpinti pirmiausiai. 

Paryžiaus žudynių pamokos4
Vytautas Sinica - Pro Patria

Pasaulis gedi, smerkia terorizmą ir reiškia paramą Prancūzijai. Prisidėdami prie užuojautos tragedijos aukoms, turėtume plačiau pažvelgti į įvykių kontekstą ir galimas pamokas.

5 milijonai pamirštų parašų už Lietuvos laisvę1
Vytautas Sinica - Pro Patria

Lietuvoje tikriausiai vis dar labai mažai žmonių žino tarptautinę organizaciją „Tradicija, šeima, nuosavybė“ (Tradition, Family, Property - TFP). Jai, pasak a.a. signataro Algirdo Patacko, Lietuva iki šiol nešioja nedovanotiną moralinę skolą. Už ką?

Lytinio švietimo patamsiai16
Vytautas Sinica - Artuma

Lytinis švietimas yra nepilnamečių informavimas apie „saugų“ nuo ligų ir nėštumų seksą. Logiška, kad toks švietimas skatina išbandyti visas seksualines praktikas, pristato jas kaip tariamai neišvengiamas.

Tylus švietimo šimtmetis
Vytautas Sinica - Pro Patria

Ar žinote, kas vienija Joną Basanavičių, Antaną Smetoną, Aleksandrą Stulginskį, brolius Biržiškas? Ne, ne tik tiesioginis dalyvavimas kuriant Lietuvos valstybę. Visi jie vienaip ar kitaip buvo prisidėję prie Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos (VDG) mokytojų kolektyvo.

Pasirinkimas katalikams - priešintis arba prisidėti prie tikėjimo naikinimo1
Vytautas Sinica - Pro Patria

Naujasis TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis pareiškė, kad „partija liausis kariavusi kultūrinius karus“. Įdomu, ką apie tai mano katalikai, kai daugelis žymiausių katalikų politinių mąstytojų šiandien kalba apie neišvengiamą ir prieš pačius katalikus nukreiptą kultūrinį karą.