Goda Kotryna Užpelkytė

Tvariai gyvenanti Emilija: „Taikau vienuolinio gyvenimo principą turėti kuo mažiau“

Dievo baimė veda ne į paniką (kad Žemė yra sudarkyta ir dabar nužengs Dievas, kuris viskam padarys tvarką), bet į troškimą sau atsakyti į klausimą: o ką galiu padaryti daugiau? 

Religijos atsivėrimas filosofijoje pagal A. Maceiną

Dievas yra filosofijos išsipildymas ir jos galutinis taškas, teigė Antanas Maceina. Kaip jis suvokė religijos ir filosofijos santykį?

Išgirsti Gretą Thunberg. Šešiolikmetės streikas dėl mūsų ateities

Nors ją dar būtų galima vadinti vaiku, ji rūpinasi tuo, kas nevaikiška ir kas yra ne jos, bet pasaulį valdančių suaugusiųjų rankose. 

15 metų Lietuvoje gyvenantis kun. Domingo Avellaneda: kiekvienas turi atrasti, kas jam trukdo šypsotis

Žmogus negali būti laimingas, kai jis nėra savimi, jis turi gyventi vienovėje su savimi. Todėl, jei esi geras bažnyčioje, būk geras ir už jos ribų.“

3 paprasti patarimai, kaip įtikinti pašnekovą įtikėti

Visiems katalikams, bent kiek nerimaujantiems dėl savo sielų išganymo, natūraliai kyla klausimas: kaip skleisti žinią apie prisikėlusį Kristų pasauliui?

Adelė, feminizmas ir aš

Klausdama savęs, iš kur Adelė turėjo tiek stiprybės, tiek vilties, čia radau atsakymą – idealas. Marija, kaip tobuliausia Jėzaus mokinė, jai buvo moters idealas. 

Ar Dievui reikia „like’ų“?

Ką daryti, kad iš pastangų populiarinti Dievą netaptume Bažnyčios sekuliarizacijos šalininkais, religijos nepaverstume žaisliuku, o liturgijos – žaidimu?