Justinas Žilinskas

Svetimas svetimoje šalyje

Kam rašytojui, kuris iš prigimties dažniausiai yra individualistas ir sociofobas, kokių nors sąjungų? Ir kam sąjungai rašytojų? Ir, pagaliau, kas yra toji sąjunga? Ir kas aš joje?

3 minutės aiškumo apie patyčias

Kas yra patyčios? Kaip reaguoti į patyčias mažų vaikų ir paauglių atžvilgiu?

Pokalbiai apie įvairovę. Kuo rašymas panašus į regbį?

Reikia kantrybės, reikia daug darbo. Reikia galvoti apie strategiją, apie taktikas, apie žaidimo dinamiką, apie priešininkus – romano rašymą ir regbį lygina Rimantas Kmita. 

Pokalbiai apie įvairovę: kuo karyba susijusi su politologija?

Rima Urbonaitė – politologė ir dėstytoja, politikos apžvalgininkė. Ar politologija turi griežtus dėsnius, kokios savybės reikalingos politikui, kas kamuoja Lietuvos politinę sistemą ir kuo karyba susijusi su politologija?

Pokalbiai apie įvairovę. Gabrielė Bernotienė

Gabrielė - literatūros tyrinėtoja, vertėja, išvertusi jau 60 knygų, intelektualinio „Gailių klano“ atstovė. Vis dėlto pokalbyje dėmesį skiriame pirmiausia ne literatūrai, o tikėjimui ir jo vietai žmogaus gyvenime bei santykyje su kitais.

Pokalbiai apie įvairovę. Mindaugas Papinigis2

Aktorius Mindaugas Papinigis pasakojo, kaip jo tėčiui nepavyko „parduoti“ vėdinimo sistemos idėjos, kodėl Emilis Vėlyvis kalba apie smurtą, kaip vaidina Seras Benas Kingsley ir Johnas Malkovicius.

Pokalbiai apie įvairovę. Andrius Tapinas6

Kokią epitafiją rašytų ant savo antkapio, taip pat - kodėl Dohos oro uoste lounge'o prižiūrėtojui reikia žvelgti į akis, kiek sveria „Misija Sibiras“ kuprinė, koks tas namas Filadelfijoje ir kaip tapti kietam tarp sūnaus klasiokų.

Pokalbiai apie įvairovę. Marius Čepulis

Smagusis gamtos fotografas ir ornitologas Marius Čepulis pasakoja, kodėl Dzūkijos miškai - dykuma, ką veikia slėptuvėse, laukdamas fotografijos modelių, ir kokia jo didžiausia fotosvajonė.

Pokalbiai apie įvairovę. Paulius Skruibis

Šįsyk teisininkas Justinas Žilinskas apie įvairovę (ir ne tik) kalbasi su Pauliu Skruibiu – psichologu, ilgai vadovausiu „Jaunimo linijai“, dėstytoju, mokslininku, ir – maratonininku.

Pokalbiai apie įvairovę.Domantas Razauskas9

Nuo šiol, sekmadieniais, „Pokalbiai apie įvairovę“ – ir „Bernardinai.lt“ portale. Pradedame nuo dar prieš šv. Kalėdas vykusio geros nuotaikos pokalbio su „Bernardinai.lt“ muzikos apžvalgininku, dainų autoriumi ir atlikėju Domantu Razausku. 

Albumas venoms pjaustyti1

Vajė... Tokios depresijos dozės lietuviškoje muzikoje dar nebuvo. Man net pasidarė savaip baisu ir neramu – ką žmogus keliolika metų turi savyje nešioti, kad išlietų tokį tamsų rezultatą?