Linas Ikanevičius

Klausimai apie ekonominį teisingumą

Į JAV prezidento postą kandidatuojantis B. Sandersas spalio pradžioje pareiškė, jog milijardieriai neturi teisės egzistuoti. 

Palinkėjimas „Bernardinai.lt“, arba kokybišką žurnalistiką apmąstant

Žmonėms patinka tuščiai smalsauti, skleisti paskalas ir apkalbas. Žiniasklaida per daug dažnai nuolaidžiauja, siekdama iš šios ydos pasipelnyti. 

Kultūra verčia klausti: „Kodėl?“ Pašnekesys su muzikante

„Kai groji apie nieką ir groji apie ką nors – yra didelis skirtumas“, – sako Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro altininkė D. Sakavičiūtė.

Apie hibridinį karą ir kritinį mąstymą, kaip ginklą prieš jį. Atsakymas Algirdui Kazlauskui

Ketvirta, iš tiesų negalime manyti, jog darbą atliks universitetai – dažnai į juos stojantys žmonės jau būna suformavę savo vertybines ir moralines pažiūras, tad ugdyti savimonę dera pradėti dar nuo mažens: šeimoje, darželyje, pradinėje mokykloje... 

Naujienos, kurios neįpareigoja, arba Globalios moralės trūkumas

Globalizacija, nors turbūt negali būti vertinama vienareikšmiškai, visgi primena, jog esame žmonės, nepaisant to, kad mus galbūt vieną nuo kito skiria šimtai kilometrų, odos spalva, tikėjimas, kalba ar politinės pažiūros.

Laisvė kalbėti12

Kaip gerai, kad gyvename šalyje, kurioje galime nevaržomai rinktis, turėti kitokią nei daugumos nuomonę bei nebijoti jos reikšti, pavyzdžiui, išpažinti tikėjimą ar priešingai – viešai abejoti Dievo egzistavimu.