Rūta Jakimauskienė

Nijolė Narmontaitė – apie jautrų nervą, eutanazijos temą, gvildenantį spektaklį1

„Po spektaklio žmonės suvokia, kad turi džiaugtis kiekviena akimirka, išnaudoti kiekvieną duotą šansą“, – sako aktorė apie „Palaukit, kieno čia gyvenimas?“, kuriam jau daugiau kaip 10 metų.

Vilniaus mažojo teatro spektaklis „Fantazijus“ kuria gyvenimišką pasaką

Kas yra mūsų laikotarpio fantazijai? Ar jų reikia ir, jei taip, kam? Ką daryti, jei aplinkui trošku ir slogu, norisi ką nors keisti ir kurti, bet negali? Apie tai – rež. G. Tuminaitės spektaklis „Fantazijus“.

Aktorius T. Stirna: stengiuosi galvoti tik apie žiūrovą, o ne apie valdžią

„Man kiekvienas vaidmuo kaip kostiumas, kurį siuvi repeticijų, po to persiuvi spektaklių metu, kad jis būtų kuo arčiau kūno“, – sako VMT aktorius T. Stirna.

Penki Kinijos miestai laukia Vilniaus mažojo teatro kūrėjų

2017 m. gegužės 10–28 d. Vilniaus mažasis teatras išvyksta gastrolių į Kiniją. Penki miestai, devyni šventiniai vakarai, du festivaliai, kuriuose bus pristatyti du Vilniaus mažojo teatro spektakliai: „Motina (Vasa Železnova)“ ir „Savižudis“.

Elžbieta Latėnaitė: „Stipriausias tas, kuris myli“2

„Kiekvienas įvertinimas – ar žiūrovo geras žodis, ar šeimos palaikymas, ar kritikų, komisijos pagyrimas – visada šildo. Mes susitinkame su daugybe žmonių spektaklių metu, ir man rūpi, kaip tai juos veikia“, – sako aktorė E. Latėnaitė.