Aistė Lasytė. lrt.lt archyvo nuotrauka

Pirmąjį Naujųjų metų vakarą paaiškėjo, kad didžiausią LRT muzikinį gyvo garso konkursą „Auksinis balsas“ po įnirtingos kovos laimėjo Aistė Lasytė. 

Aktorę labiausiai palaikė televizijos žiūrovai, skambučiais ir trumposiomis žinutėmis balsuota net 113455 kartus. Tai ir lėmė jos laimėjimą, nes bendroje lentelėje A. Lasytė ir D. Novilas surinko vienodą balų skaičių. 

Iškart po apdovanojimo dainininkė jautėsi pasimetusi. „Ką tik nulipau nuo scenos ir nežinau, kaip reikia jaustis“, – šypsojosi laimėtoja. Paklausta, ar laimėjimą panaudos taip, kaip ir apdainavo ironiškame savo kūrinyje „Dešimt tūkstančių pinigų“, A. Lasytė nepasimetė: „Žiūrint, kas išeis, pažiūrėsiu kainoraštį, kokios galimybės, ir pagal tai išsirinksiu“.  

Aktorė neslėpė, kad konkurse jai teko daug iššūkių, tačiau išskirti sunkiausio muzikos stiliaus ar kūrinio negalėjo. „Čia buvo labai daug šūkių ir iššūkių. Visos dainos buvo mažesni ar didesni iššūkiai“, – sakė atlikėja.

Pasiteiravus, kaip žada švęsti laimėjimą, aktorė neapleido savo ironiško amplua: „Sudaušiu šampano taurę su kolegomis, draugais. Kurie ateis, su tais ir sudaušiu. Gyvensiu toliau, kaip gyvenau, nes čia dar, tikiuosi, nesibaigė gyvenimas“.  Savo gerbėjams ir žiūrovams laimėtoja tvirtino turinti daug žodžių. „Reikėtų kalbėti ir kalbėti. Aš jiems norėčiau pasakyti tiek daug, tačiau sakau tradiciškai – ačiū, nes kas aš be jūsų“, – dėkojo A. Lasytė.

Pagal lrt.lt informaciją