Leidykla VAIGA išleido net tris knygeles, kurios skirtos priešmokyklinukams ar pirmokams. Jos lavina kalbą, ugdo anglų kalbos žinias ir kitaip moko abėcėlės.

trys knygelės

I. Gervė. Mano pirmoji abėcėle. – Kaunas: Vaiga, 2016. 32 p.

Ši abėcėlė yra išskirtinė.

Tai raidžių ir daiktų enciklopedija, kuri skirta patiems mažiausiems.

Mažuosius pasitiks raidės, nupieštos tokiomis spalvomis, kurias matome gamtoje ir savo aplinkoje, kuriomis puikuojasi įvairūs mums pažįstami daiktai.

O gal pastebėsite, jog kaip kurių daiktų čia trūksta?

Darbeliai iš natūralių medžiagų mažiesiems/ vertė J. Baltušienė. – Kaunas: Vaiga, 2016. 64 p.

Kriauklė monstras, akmeninis dinozauras, sapnų gaudyklė...

Kankorėžiai, riešutai, kriauklytės, akmenukai, džiovinti lapai, šakelės, samanos - gamtoje gausu medžiagų, iš kurių galima pasidaryti daugybę linksmų, mielų dalykėlių. Tereikia tik fantazijos ir išradingumo! 

Šioje knygelėje „Darbeliai iš natūralių medžiagų mažiesiems vaikučiai ir tėveliai ras įvairių patarimų ir įdomių minčių, kaip iš pačių susirinktų gamtos dovanų pasidaryti visokių grožybių. Visus siūlomus pavyzdžius ir idėjas galite keisti ir tobulinti priklausomai nuo savo pačių ar vaikų nuotaikos, norų bei galimybių.

Smagaus darbo ir kūrybinio džiaugsmo!

Didysis paveikslėlių žodynas. 111 angliškų žodžių/ vertė O. Venckienė. – Kaunas: Vaiga, 2016. 128 p.

Mieli vaikai,

šių dienų pasaulyje sunku apsieiti be užsienio kalbų žinių. Ypač be anglų kalbos, kuria kalbama beveik visame pasaulyje. Kuo anksčiau pradėsite jos mokytis, tuo lengviau išmoksite.

O ar žinote, kad mokytis gali būti visai nenuobodu? Su šiuo paveikslėlių žodynėliu mokytis bus netgi smagu! Linksmieji paveikslėliai lydės kiekvieną žodj, ir jums bus daug lengviau įsiminti angliškus žodžius.

Jei būsite darbštūs, netrukus mokėsite daugiau negu 1111 žodžių  tai bus puikus pamatas ateičiai! Anglų kalbos įgūdžiai pravers, jei norėsite susirasti draugą ar draugę užsienyje.

Padėkite savo vaikams žengti į angių kalbos pasaulį. Šis paveikslėlių žodynas puikiai tiks tiems, kurie dar tik pradeda mokytis anglų kalbos. 

Linksmos iliustracijos padės įsiminti žodžius.