David Solomons. Mano kūno kultūros mokytoja – ateivių valdovė. Iš anglų kalbos vertė Vytautas Varanius. – Vilnius: „Tyto alba“, 2017. – 308 p. Iliustravo Laura Ellen Anderson.

Davidas Solomonsas – britas, scenarijų autorius, gyvenantis Dorsete su žmona ir sūnumi Luku. „Mano brolis superherojus“, pirmoji jo knyga vaikams – apie Luką ir jo brolį Zaką, staiga įgijusį supergalių ir privalėjusį išgelbėti pasaulį, bet vos nepražuvusį.

Ir antroje knygoje nuotykiai tęsiasi!

Zakas ir jo draugė Lara tebesipuikuoja supergaliomis. O jaunėlis Lukas, nors ir priklauso pasaulio gelbėtojų būriui, neturi jokių galių. Užtat jis turi nuojautą: aplinkui vyksta keisti dalykai – krinta lėktuvai, blyksi šviesos, – ir ne šiaip sau!

Be to, kūno kultūros mokytoja yra ateivė, užsimaskavusi žmogišku pavidalu, ji trokšta užvaldyti Žemės gyventojų protus. Lukas tuo tvirtai įsitikinęs, bet kas juo tiki – aišku, niekas! 

Lukas ima veikti vienas, ir tuoj paaiškėja, kad jis teisus! O tada užverda tokia košė, kad gelbėti pasaulį nuo invazijos tenka visiems. Gerieji kovoja kartu su blogiukais, broliai susivienija – ir didysis mūšis prasideda!

Nauji Luko, Zako ir Laros žygiai prieš… kūno kultūros mokytoją? Ar vis dėlto prieš piktų ateivių invaziją? Sužinok tuoj pat!