Organizatorių nuotrauka

Spalio 1 d. Kretingoje antrą kartą vykęs solidarumo bėgimas „Šv. Pranciškaus taurė“ sulaukė didelio pasisekimo – buvo surinkta net 3940 Eur aukų, o bėgime dalyvavo dvigubai daugiau bėgikų nei pernai. „Kadangi patyrėme nemažai organizacinių išlaidų, be kurių bėgimas apskritai nebūtų įvykęs, pačiai labdaros valgyklai „Rūpestėliai“ atiteks apie 2000 Eur, – sako viena iš bėgimo organizatorių Akvilė Virbalienė. – Iš šios sumos galėsime išlaikyti vargšų valgyklą ir pamaitinti žmones net septynis mėnesius.“

Šiemet bėgime dalyvavo 606 bėgikai, o populiariausia buvo 3 km trasa, kurią bėgo ir socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis. „Iš viso Kretingos Rotušės aikštėje susirinko apie 1300 žmonių, kurie palaikė bėgančius artimuosius ir stebėjo maratoną. Tai buvo tikra bendruomenės šventė, subūrusi kretingiškius, todėl ją būtinai kartosime ir kitąmet“, – tvirtina labdaros ir paramos fondo „Rūpestėliai“ vadovė Akvilė Virbalienė.

Antrą kartą organizuoto „Šv. Pranciškaus taurės“ bėgimo tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į socialinių problemų prevenciją, socialinės atskirties grupes bendruomenėje ir paremti vienintelę visame pajūrio regione labdaros valgyklą „Rūpestėliai“. Labdaros valgykla gyvuoja vien gerų žmonių ir brolių pranciškonų dėka. Kiekvieną mėnesį valgykloje pavalgo apie 240 žmonių.

Organizatorių nuotrauka
Organizatorių nuotrauka
Bėgimo globėjas ir dalyvis – socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis. Organizatorių nuotrauka
Organizatorių nuotrauka

MBO Lietuvos Šv. Kazimiero provincijos informacija

Lietuvos Šv. Kazimiero provincijos logo