J. J. Thompsom (unsplash.com) nuotrauka

Penktadienį parodų ir kongresų centre „Litexpo“ Vilniuje prasideda svarbiausias švietimo bendruomenei skirtas renginys – paroda „Mokykla 2017“.

Joje mokytojams, mokyklų vadovams, mokiniams ir jų tėvams bus pristatytos naujausios mokymosi priemonės ir technologijos, „Atradimų laboratorijos“ ir kitos įtraukiančios renginių bei užsiėmimų erdvės, pranešė organizatoriai.

Parodoje per dvi dienas prisistatys daugiau kaip 100 įmonių ir švietimo įstaigų, vyks daugiau kaip 150 įvairių užsiėmimų mokiniams, mokytojams ir tėvams.

Diskutuoti aktualiausiais švietimo klausimais kvies „Nekonferencija švietimo tema“. Mokytojų kambaryje tradiciškai pabendrauti ir svarbiausius klausimus aptarti galės visa švietimo bendruomenė.

Apie tai, ko galima pasimokyti iš pažangiausių pasaulio šalių, pasakos nepriklausoma švietimo konsultantė iš Didžiosios Britanijos, pasaulinio bestselerio „Cleverlands: The secrets behind the success of the world’s education superpowers“ autorė Lucy Crehan (Liusi Krėjan).

Savo sėkmės istorijomis dalysis pokyčius įgyvendinusios šalies savivaldybės ir mokyklos.

Paroda vyks penktadienį ir šeštadienį.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.