Ateitininkų nuotr.

Visai neseniai 8-12 klasių moksleivius ateitininkus ir kitus pasiekė kvietimas Naujuosius metus sutikti Žemaitijos sostinėje – Telšiuose. Gruodžio 28 – sausio 1 dienomis tikintį jaunimą iš visos Lietuvos Telšių „Džiugo“ gimnazijoje suburs Moksleivių ateitininkų žiemos akademija (MAŽA’17) – „Pašaukimas. Įrašyta širdyje“.

Ar pašaukimas gali varžyti asmeninę laisvę? Ar pašaukimas skirtas tik dvasininkams? O gal šeima, menininkų ar mokytojų darbas – taip pat gali būti gyvenimo misija?

Čia dalyviai penkias dienas diskutuos apie pašaukimo rūšis, dalinsis įžvalgomis bei gilinsis į jo prasmę. Renginyje laukiami ne tik ateitininkai, bet ir visi kiti moksleiviai bei pirmo kurso studentai. MAŽA’17 paskaitas ves ir savo patirtimis dalinsis kviestiniai lektoriai: dvasininkai, verslo ir meno sričių atstovai, jaunos šeimos, taip pat įvairių krypčių studentai moksleiviams pasakos apie savo studijų pasirinkimus bei apie tai, kaip juose atrado pašaukimą.

Renginyje dalyviai ne tik akademišku žvilgsniu nagrinės pašaukimo temą – bus laiko ir smagiems užsiėmimams. Jaukios vakaronės, tautiniai šokiai ir kūrybiški pasirodymai – į visas šias veiklas dalyviai bus kviečiami įsitraukti MAŽA’17 metu.

Norintys dalyvauti akademijoje ir pasinerti į žiemiškos ramybės kupinus apmąstymus turi atlikti užduotį. Šįkart renginio organizatoriai kviečia parašyti rašinį (laišką). Remdamiesi popiežiaus Benedikto XVI žinia jaunimui, moksleiviai turi pasidalinti savo įspūdžiais ir svarstymais, o kilusias mintis išdėstyti rašinyje.

Laiškų ir registracijos laukiama iki gruodžio 10 d.

Visa informacija apie renginį bei užduoties aprašymas skelbiamas organizacijos tinklapyje www.ateitis.lt

Ateitininkai – viena gausiausių ir ilgiausiai Lietuvoje veikianti jaunimo organizacija, ugdanti stiprią tautinę ir katalikišką savimonę turinčius bei gebančius aktyviai ir kūrybiškai reikštis įvairiose gyvenimo srityse jaunuolius. Moksleivių ateitininkų akademijų tradicija Lietuvoje gyvuoja ilgiau nei dvidešimtmetį, per metus organizuojamos trys akademijos moksleivių atostogų metu.

Ateitininkų nuotr.