Sausio 12–14 d. broliai pranciškonai (konventualai) kviečia vyrus į rekolekcijas, kurias ves Donaldas Turbittas (JAV). Rekolekcijos vyks Vilniuje, Pranciškonų vienuolyne (Pranciškonų g. 1).

2017 m. rugpjūčio 27-ąją iškilmingai pašventintas ir inauguruotas atgautas pranciškonų konventualų vienuolynas Pranciškonų gatvėje, Vilniuje. Po 76 metų broliai sugrįžto į savo namus, kuriuos sovietų valdžia buvo uždariusi 1941-aisiais.

Atgautasis pranciškonų vienuolyno pastatas mena pirmuosius krikščionybės žingsnius mūsų krašte. „Būtent iš šios vietos krikščionybė sklido po Lietuvą, čia buvo vienas pirmųjų krikščionybės židinių“, – sako kun. Marekas Detlaffas. 

Plėsdami savo sielovados veiklą mūsų dienomis, pranciškonai yra paruošę įvairių programų bei rekolekcijų, atliepiančių laikmečio aktualijas: anot Jono Pauliaus II, naujosios evangelizacijos stoką, didėjantį savižudybių skaičių, alkoholizmo ir skurdo mastą, žlugusios ideologijos sugriautą pasitikėjimą...

Programos atviros tiek tikinčiajam, tiek turinčiam kitokį požiūrį, tiek suaugusiajam, tiek paaugliui ar vaikui.

Artimiausias susitikimas skirtas vyrams. Sausio 12–14 d. rekolekcijas ves Donaldas Turbittas (JAV). 

Donaldas Turbittas – Šv. Juozapo vyrų bendruomenės įkūrėjas. Gimė 1943 m., gyvena Jungtinėse Amerikos Valstijose, Providense. Buvęs gaisrininkas, verslininkas, daugiau kaip 43 metus yra įsitraukęs į katalikiškąjį charizmatinį judėjimą ir daugiau nei 20 metų yra katalikų ekumeninės bendruomenės „Dievo meilė“ (God’s Love) lyderis. Vedęs, trijų vaikų tėvas, trylikos anūkų ir proanūkių senelis. Evangelizatorius ir misionierius. Kartu su žmona Patricija yra Providenso Šv. Antano parapijos nariai.

1969 m. Donaldas Turbittas kaip jaunas gaisrininkas ir verslininkas patiria atsivertimą ir 1970 m. dar kartą išgyvena Šventosios Dvasios krikštą. Tai radikaliai pakeičia jo gyvenimą ir jame gimsta troškimas visą gyvenimą atiduoti Viešpaties tarnystei. 1971 m. kartu su žmona pradeda maldos susitikimus savo parapijoje. Į šiuos maldos susitikimus susirenka šimtai žmonių. 1986 m. palikęs savo verslą kartu su žmona Patricija visiškai atsiduoda Dievo tarnystei. Donaldas ir Patricija veda rekolekcijas šeimoms, sutuoktiniams, moterims ir vyrams.

Rekolekcijos vyks anglų k. ir bus verčiamos į lietuvių k. Informacija ir registracija: Raimondas, tel. 868616868, el. paštas: r.galminas@gmail.com; vilniaus.kdc@gmail.com.