Toma Bružaitė

Nuo šio pirmadienio dienraščio „Bernardinai.lt“ religijos skyriaus redaktore darbuosis Toma Bružaitė.

Iš Telšių kilusi T. Bružaitė Vilniaus universitete baigė socialinio darbo studijas. Po to socialinį darbą studijavo ir Kaune, kur dirbo ir Katalikų evangelizacijos centre, vėliau tapusiame Naujosios evangelizacijos tarnyba.

Dvejus metus T. Bružaitė gyveno Austrijoje, kur Tarptautiniame teologijos institute gilinosi į santuokos ir šeimos teologines studijas. Grįžusi tęsė darbus evangelizacijos srityje ir 2013 metais su kolegomis pradėjo pasauliečių iniciatyvą „Kataliko balsas“.

„Nors retai, bet su malonumu imuosi įvairių, tikiu, mūsų katalikų bendruomenę praturtinančių vertimo darbų. Tai man yra ne tik darbas, bet kūryba, savotiškas lėtas pokalbis su teksto autoriumi. Džiaugiuosi, kad kartais tenka prisidėti ir prie didesnių Katalikų Bažnyčios Lietuvoje organizuojamų renginių. Šis darbas padeda atrasti neįtikėtinai nuostabių žmonių, besidarbuojančių Katalikų Bažnyčios labui. Nors ne kartą teko atsitraukti nuo darbo Bažnyčioje, bet vis čia sugrįžtu, nes manau, jog Katalikų Bažnyčia turi daug ką duoti šiuolaikiniam pasauliui“, – teigia T. Bružaitė.