Popiežius Pranciškus kartu su jaunuoliai pradeda PJD2019 registraciją.

EPA nuotrauka

Vakar, sekmadienio katechezės metu popiežius Pranciškus paskelbė ypač jaunimui svarbią žinią: „Šiandien prasideda registracija į Pasaulio jaunimo dienas, kurios 2019 metais vyks Panamoje. Kartu su dviem jaunuoliais internetu tuoj pat užsiregistruosiu ir aš.“

Pasaulio jaunimo dienos Panamoje vyks 2019 metais sausio 22–27 d. Piligrimai iš viso pasaulio jau gali užsiregistruoti internetinėje svetainėje: registracija į PJD2019

„Aš kviečiu jus, jaunuoliai iš viso pasaulio, su tikėjimu ir entuziazmu pasitikti šį malonės ir brolystės įvykį, atvykstant į Panamą arba aktyviai dalyvaujant jų bendruomenių veikloje“, – sakė popiežius Pranciškus.

Lietuvoje artimiausiu metu bus pradėtos organizuoti grupės, vyksiančios į Panamą. Jaunimo sielovados atstovai taip pat atkreipia dėmesį, kad Panama planuoja priimti nedidelį skaičių piligrimų, todėl, siekiant kad kuo daugiau jaunuolių galėtų dalyvauti šiame pasauliniame jaunimo renginyje ir nevykdami į Panamą, bus organizuojamos vigilijos ir tiesioginės transliacijos vyskupijų centruose. 

Sekite Lietuvos jaunimo dienų facebook paskyrą bei internetinės svetainės www.jaunimodienos.lt informaciją: apie Pasaulio jaunimo dienas, vykstančias grupes, PJD himną, logotipą, maldą jau visai netrukus.