Dr. Irena Neumueler

2018 m. kovo 2–4 d. broliai pranciškonai maloniai kviečia moteris į rekolekcijas „Vertingesnė už perlus. Kaip pakelti savivertę?“ Vilniuje, Pranciškonų vienuolyne (Pranciškonų g. 1, Vilnius).

Rekolekcijos skirtos įvairaus amžiaus moterims, kurios dėl sunkios patirties (pvz., pralaimėjimo, praradimo, pažeminimo, išdavystės, atmetimo, vargo, bedarbystės, nenoro gyventi ir t. t.) prarado savivertę, orumą ir gyvenimo prasmę, stokoja pasitikėjimo savimi, netiki savo jėgomis, drovisi kitų žmonių, jaučiasi už juos blogesnės ir kitų išnaudojamos, abejoja savo gabumais ir galimybėmis.

Rekolekcijas ves dr. Irena Neumueler, teologė, mokytoja, patarėja, asmeninės raidos ugdytoja. Jis yra baigusi doktorantūros studijas Kardinolo Stepono Višinskio universitete (UKSW) Varšuvoje. Ypatinga jos misija yra darbas su moterimis, kurias ji palydi atskleisdama jų moterišką grožį, mokydama, kaip harmoningai gyventi su savimi ir kitais, jausti savivertę, savigarbą ir orumą. Šiuo tikslu veda rekolekcijas, paskaitas, seminarus, temines sesijas psichologijos ir savivertės tema Lenkijoje ir užsienyje. 2005 m. birželį Gdanske moterims inicijavo susitikimus, vadinamus „Status Feminae“. Yra fondo „Status Feminae“ prezidentė ir daugybės ugdymo projektų moterims autorė. Penkerius metus veda rekolekcijas kartu su tėvais pranciškonais Gdanske. Dirba bendrojo lavinimo licėjuje Lemborke (Lenkija).

Per rekolekcijas bus kalbama apie tai, kaip iš naujo priimti savo būtį, atrasti vertę ir orumą, kurių negalima atimti ar sumenkinti. Moterys atskleis savo tikrąjį „aš“ ir suvoks Dievo požiūrį į save, Dievo žodžio šviesoje supras žemos savivertės, destruktyvaus elgesio, atsitraukimo bei užsisklendimo savyje priežastis ir pasekmes. Rekolekcijų dalyvės gaus konkrečius patarimus, kaip savo trapumą ir ribotumą perkeisti į stiprybę ir vertybes, kad suvoktum savo kilnumą ir unikalumą.

Rekolekcijos vyks lenkų kalba ir bus verčiamos į lietuvių kalbą. Auka už 3 dienas – 25 eurai. Informacija ir registracija: Ona, tel. 8 603 66893, el. paštas: juronam@yahoo.com.