Evgenios Levin nuotrauka

Jau rytoj prasidėsiančioje Knygų mugėje savo salą įkurs ir aktyvų literatūros pažinimą skatinanti programa „Vaikų žemė“, jau antrus metus ieškanti būdų, kaip skaitymą paversti malonia, džiaugsmą teikiančia laisvalaikio praleidimo forma.

Vasario 22 d., 13.00 val, ir vasario 23 d., 18.00 val., Vaikų scenoje programa rengia įtraukiančius kūrybinius skaitymus, kurių dalyvių laukia burtai, kelionė į Havajus, literatūrinės orientacinės žaidynės, vitamino „L“ prisodrinti medaliai ir kiti smagumynai. „Vaikų žemės“ sumanytuose skaitymuose jau apsilankė virš tūkstančio pradinukų, vienbalsiai teigiančių, kad „mums čia labai patiko, norim dar“.

Dar daugiau literatūrinių pramogų laukia visas mugės dienas veiksiančiame „Vaikų žemės“ stende, kuriame bus galima aplankyti „Turbūt Greičiausią pasaulyje literatūros muziejų“, dėlioti raidžių lego, parekomenduoti draugui, kokią knygą verta perskaityti, ir pelnyti super cool knygų eksperto ženkliuką, sukurti knygelę „Aš nuostabiausia/ias, nes...“, gauti patarimų iš skaitymo skatinimo specialistų, kaip padėti vaikui susidraugauti su knyga, paklausyti audio pasakos.

PROGRAMA

Ketvirtadienį, vasario 22 d., 14.00-15.00 val. su jumis susitiks ir patarimais dalinsis projekto VšĮ „Laikas skaityti“ vadovė, Augu skaitydamas projekto koordinatorė Rūta Elijošaitytė-Kaikarė.

Penktadienį, vasario 23 d., nuo 15.00 val. savo įžvalgomis apie tai, kaip padėti vaikams ugdyti meilę knygai dalinsis 2017 Metų publikos mokytoja išrinkta pradinių kalsių pedagogė Dovilė Čiškauskaitė.

Šeštadienį, vasario 24 d. nuo 12 val. kviečiame į naujos paveikslėlių knygos vaikams „Per balas link aušros. Pasakojimas apie daktaro Jono Basanavičiaus keliones ir darbus“ pristatymą ir susitikimą su... dr. Jonu Basanavičium, kuris papasakos daug smagių ir neįtikėtinų savo gyvenimo istorijų. Vaikai galės ne tik užduoti gerbiamam daktarui klausimus, bet ir nupiešti savo svajonių Lietuvą.

Šeštadienį, vasario 24 d., 14.00 val. komikso dirbtuvės su tinklaraščio „Žuvys ir liežuvis“ autorė, neformaliojo švietimo atstovė Modesta Jurgaitytė.

Sekmadienį, vasario 25 d. – ateikite parašyti palinkėjimų atvirlaiškio bangiam žmogui, o mes jį išsiųsime. Juk gauti laiškus yra neįtikėtinai smagu!

Daugiau apie programos „Vaikų žemė“ veiklą.