Gerhard Mester, „Ak, tas Pranciškus“. Magnificat leidiniai, 2018. Iš vokiečių kalbos vertė Indrė Klimkaitė

Ir tai yra pirmasis žodis, kurį šiandien noriu pasakyti: džiaugsmas! Niekada nebūkite liūdni: krikščionis negali būti liūdnas! Popiežius Pranciškus

Popiežiaus Pranciškaus vizitui Lietuvoje parengta knyga neįprastu būdu atskleidžia Šventojo Tėvo paprastumą ir šiltumą. Garsus vokiečių karikatūristas Gerhardas Mesteris karikatūromis taikliai vaizduoja naująjį kelią, kuriuo eina popiežius Pranciškus. Joje drąsiai ir įtaigiai vaizduojamos popiežiaus mintys, dvasingumas ir reformos. Pirmiausia ji skirta suaugusiems skaitytojams, mėgstantiems nuotaikingus bažnytinius anekdotus ir nebijantiems su humoru pažvelgti į seniai žinomas tiesas. Smagi, patraukli ir žmogiška karikatūrų knyga ne vien sukels šypseną. Gryniausias tikėjimo džiaugsmas! Visai taip, kaip trokšta mūsų popiežius Pranciškus.

Gerhardas Mesteris gimė 1956 metais, studijavo grafinį dizainą ir jau daugiau nei 30 metų piešia karikatūras įvairiems dienraščiams ir žurnalams. 2012 m. buvo apdovanotas Vokietijos spaudos leidėjų premija už karikatūras.