Muzikos ir videoperformansas „Atgyjantys paveikslai“. MO muziejaus nuotrauka
MO muziejaus nuotrauka

Sausio 25-osios vakarą MO muziejaus lankytojams paruošta speciali programa. Pirmojo šiemet MO penktadienio metu laukia pokalbiai ir susitikimai su architektu Audriumi Ambrasu, Nanook.lt įkūrėju Artūru Morozovu. Vakarą užbaigs muzikos ir videoperformansas „Atgyjantys paveikslai“, pirmą kartą viešai pristatytas tik per MO muziejaus atidarymą ir sulaukęs publikos simpatijų.

MO muziejus toliau plėtoja parodą papildančių renginių serijas. Praėjusiais metais prasidėję MO penktadienio renginiai tęsiami ir 2019-aisiais. Taigi ir toliau kiekvienas paskutinis mėnesio penktadienis MO muziejuje bus kitoks. 

„Mums rūpi, kad  lankytojai parodose atrastų ką nors sau ir apie save. Tam pasitelkiame įvairias pasakojimo ar kalbėjimosi apie meną formas. Be to, norime praplėsti ir praturtinti muziejaus patyrimą – paskutiniai mėnesio penktadieniai MO būtent tam ir skirti“, – teigė Milda Ivanauskienė, MO muziejaus direktorė.  

Sausio 25-ąją MO muziejaus lankytojai galės susitikti su pirmosios MO muziejaus parodos „Visas menas – apie mus“ architektu, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu Audriumi Ambrasu. Architektas papasakos savo asmeninę patirtį ir ką jam reiškė pirmą kartą įveikti iššūkį – kurti parodos architektūrą.

Kitas sausio mėnesio MO penktadienio svečias – fotografas, žurnalistų kolektyvo Nanook.lt įkūrėjas Artūras Morozovas. Jau 10 metų dirbantis fotožurnalisto darbą A. Morozovas kalbės apie MO muziejaus parodos „Visas menas – apie mus“ fotografijos dalį ir atskleis savo interpretaciją bei požiūrį.

Paskutinis MO penktadienio vakaro elementas – muzikos ir videoperformansas „Atgyjantys paveikslai“. Skambant gyvai muzikai dėl menininko Rimo Sakalausko fantazijos atgis tapytojo Andriaus Zakarausko paveikslai. Projektas buvo rengtas specialiai MO muziejaus atidarymui, o šios netikėtos kolaboracijos idėjos autorė – režisierė Dalia Ibelhauptaitė. 

Renginiai sausio 25 dieną MO muziejuje prasideda nuo 20 val. Daugiau informacijos mo.lt. Bilietus galima įsigyti MO muziejaus bilietų kasoje ir bilietai.mo.lt