„Žmonės vis labiau galvoja apie save, apie savo sveikatą, apie ateitį“, – sako Simonas Dailidė, Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas. Jis įsitikinęs, kad ligoms galima užkirsti kelią gyvenant sveikai ir laimingai.

Svarbiausias 1988 metais įkurtos Lietuvos sveikuolių sąjungos tikslas – ugdyti sveiką, harmoningą žmogų, atskleisti jo dvasines ir fizines galias ir galimybes, propaguoti sveiką gyvenimo būdą.

Sveikuolių sąjunga savo tikslus įgyvendina, kurdama ir organizuodama sveikatos mokyklų veiklą, švietėjišką veiklą, kūno kultūros ir sporto, sveiko maisto, grūdinimosi, etnokultūrinius renginius bei žmogaus darnos šventes, įvairius konkursus ir varžybas, sveikaturijos keliones, žygius, vasaros stovyklas, kurios vyksta įvairiais metų laikais.

Projektas „Kuriantys“ – aštuonių TV apybraižų ciklas, pasakojantis apie žmones, tikinčius Lietuvos ateitimi ir dažnai neatlygintinai dirbančius dėl savo šalies tobulėjimo. 

Laidų ciklo kūrybinė grupė: Gailė Garnelytė, Haroldas Klevinskas, Vytautas Oškinis, Aleksas Matvejevas, ciklą rengė TV EUROPA.