Vasario 20-ąją vyks susitikimas su daugybės reakcijų, diskusijų ir nuomonių sulaukusios knygos apie nuodėmes autore psichologe Lina Vėželiene.

„Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete“ – abejingų nepaliekanti knyga, kurioje ieškoma psichoterapijos ir sielogydos sąsajų, domimasi dvasine psichologinių problemų kilme. Autorė teigia, kad ne visi atsakymai, į klausimą, kodėl žmogus jaučiasi nelaimingas, slypi psichoterapijos teorijoje. Kai kurie negalavimai kyla iš sielos, tiksliau, iš ją temdančių nuodėmių. Tad gal pats metas kalbėti ne apie motyvacijos stoką, o tiesiog tingėjimą? Ne savirealizaciją, o puikybę? Ne geresnio gyvenimo vaikams užtikrinimą, o godumą?

Perskaičius šią knygą, vidinė diskusija – garantuota, o jei norėtumėte padiskutuoti su knygos autore bei išgirsti kitų atsakymų ieškančių bendraminčių nuomonę ir pasidalinti savąja, maloniai kviečiame registruotis į susitikimą ŠASC „Bendrakeleiviai“ svetainėje.

Projektas iš dalies finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.