Unsplash.com nuotrauka

Eucharistinio Jėzaus seserų kongregacija (Guronių rekolekcijų namai), Šeimos ir asmens saviugdos centras „Bendrakeleiviai“ ir Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Katalikų teologijos fakultetas nuo š.m. gegužės 3–4 d. pradeda vykdyti neformalaus ugdymo programą „Krikščioniškojo tikėjimo ir sielovadinės praktikos pagrindai“, kurioje dalyvauti kviečiami įvairių patirčių, profesijų, amžiaus žmonės, aktyviai dalyvaujantys parapijų ar bendruomenių gyvenime, dirbantys krikščioniškose organizacijose, mokyklose (tikybos mokytojai), arba tiesiog norintys gilinti savo tikėjimą, gauti sisteminius jo pagrindus. 

Tai trijų vasaros sesijų (2019–2021) ir keleto savaitgalinių seminarų programa. Jos lektoriai – žinomiausi Lietuvos (VDU) ir užsienio (Bostono koledžo) universitetų teologai, biblistai, ekleziologai, moralinės teologijos, bioetikos, kristologijos ir kitų sričių specialistai žinomi visame pasaulyje. Programos dalyviai po kiekvieno kurso gaus Vytauto Didžiojo universiteto Katalikų teologijos fakulteto neformalaus įvertinimo sertifikatus. Pageidaujantys ateityje kursus formalizuoti, turės tokią galimybę. 

Nuoširdžiai kviečiame atnaujinti ir pagilinti ne tik savo tikėjimo žinias, bet ir įgyti praktinius įvairių grupelių moderavimo įgūdžius, susipažinti su pastoracinio konsultavimo pagrindais.

Pirmasis seminaras jau visai netrukus – gegužės 3–4 d. Registruotis reiktų elektroniniu būdu ir užpildžius anketą VDU Katalikų teologijos fakultete.

 Registruotis į programą galite čia.

Būtina susimokėti anketoje nurodomą registracijos mokestį. Visi kursai vyks Guronių rekolekcijų namuose, kitą įnašo dalį galima bus susimokėti atvykus. 

Raginame parapijas, Šeimų centrus, mokyklas į šiuos kursus siųsti aktyviausius, tarnystei ir produktyviam darbui neabejingus savo narius ir paremti jų studijas. Brandi šių žmonių tarnystė atlygins jūsų bendruomenėms šimteriopai.

Eucharistinio Jėzaus seserų kongregacijos informacija