Vienuolynas Paneriuose. Betliejaus seserų nuotrauka

„Jau 25-erius metus, neturėdamos jokių materialinių ar finansinių resursų, tačiau tikėdamos Dievo Apvaizda, kuri iki šiol visada dosniai atsiliepdavo į mūsų lūkesčius, „nuo nulio“ statome mūsų vienuolyną“, – pranešime pasakoja Betliejaus, Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų ir Šv. Brunono seserys, gyvenančios Panerių kaime, Kaišiadorių rajone, esančiame vienuolyne.

Šiuo metu vienuolės susiduria su sunkumais baigdamos įrengti vienuolyną. Jos tikisi iki prasidedant žiemai užbaigti vienuolyno galeriją, jungsiančią gyvenamuosius pastatus ir įrengti gintaro dirbtuvę, atitinkančią visus saugumo reikalavimus, kad joje būtų įmanoma saugiai darbuotis ir kurti meno dirbinius, džiuginančius vienuolyno lankytojus.

Vienuolynas Paneriuose. Betliejaus seserų nuotrauka

Ieškodamos, kas galėtų padėti įgyvendinti projektą, Betliejaus seserys nusprendė kreiptis į visus geros valios žmones: „be Jūsų pagalbos mes niekada neužbaigsime šio projekto. Ar sutiktumėte drauge su mumis tapti šios unikalios maldos vietos Lietuvoje statytojais?“

Betliejaus seserys siūlo kelis būdus, kaip prisidėti prie vienuolyno įrengimo:

  • Meldžiantis už vienuolyną.
  • Finansine parama, pervedant aukas į vienuolyno sąskaitą: Betliejaus, Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų ir Šv. Brunono seserų kongregacija, Panerių k., Paparčiai. LT – 56438, Kaišiadorių rajonas, SEB bankas, sąskaitos nr. LT 04 7044 0600 0629 3386  
  • Natūrinėmis dovanomis. Vienuolyno statybai reikėtų didelio kiekio betono, kad būtų galima pratęsti statybas ir krosnies bei lentynų gintaro dirbtuvei.
  • Pasiūlant savo profesinius gebėjimus. Seserims reikalingi darbininkai, gebantys uždengti galerijos stogą, kad ji pagaliau būtų užbaigta.