Gedimino Šulco / Bernardinai.lt nuotrauka

Nuo rugsėjo 2 d. dienraščio „Bernardinai.lt“ visuomenės temų redaktore dirba Kristina Tamelytė. Nuo vasario mėnesio K. Tamelytė dirbo „Bernardinai.lt“ dienos redaktore ir žurnaliste.

Iš Ukmergės kilusi K. Tamelytė Vilniaus universitete baigė filosofijos bakalauro studijas, buvo Vilniaus universiteto filosofijos studentų mokslinės draugijos (VU FSMD) pirmininkė ir viena iš įkūrėjų, organizavo įvairias konferencijos studentams ir akademinei bendruomenei, seminarus moksleiviams apie filosofiją. K. Tamelytė vėliau studijas tęsė Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (VU TSPMI) magistro programoje, baigė Šiuolaikinės politikos studijas.

K. Tamelytė iki pradėdama darbą „Bernardinai.lt“ rūpinosi komunikacija VU TSPMI administracijoje, dirbo edukatore LR Prezidentūroje įsikūrusiame Valstybės pažinimo centre, prisidėjo prie įvairių kultūros ir švietimo komunikacijos projektų, dalyvavo moksliniuose projektuose.

„Puikiai atsimenu pirmąjį kartą, kai „Bernardinai.lt“ išspausdino mano parašytą tekstą. Tai turbūt buvo viena geriausių akimirkų gyvenime, nes nuo tada, kai vis dar mokiausi mokykloje, „Bernardinai.lt“ man reiškė kokybę, smalsumą kitokiems mąstymo būdams, atvirumą. Bernardinai niekada nebuvo paprasta žiniasklaidos priemonė, o besistengianti atrasti prasmę kiekviename kasdienybės žingsnyje“, – kalba K. Tamelytė.

„Visuomenės skiltis Bernardinuose, bent jau mano tokia vizija, turi atspindėti įvairiausias politines ir pilietines pozicijas, mąstymo būdus, supažindinti su naujausiomis socialinių ir humanitarinių mokslų, švietimo tobulinimo idėjomis, skatinti kritiškai vertinti šiuolaikinę visuomenę, kultūrą, skatinti mąstyti apie istorinės atminties problemas. O svarbiausia – niekada nenustoti klausti, abejoti ir svajoti – apie švaresnę, intelektualesnę, gilesnę viešąją erdvę Lietuvoje“, – pasakoja K. Tamelytė.