„Mano pašaukimas yra būti muzikantu. Man patinka groti gitara ir tai darau daugiau nei 20 metų“, – sako gitaristas, kompozitorius, prodiuseris Robertas Semeniukas. 

Muzikantas įvardija dvi grupes, paauglystėje padariusias jam didelę įtaką – „Queen“ ir „Guns N' Roses“. Dėl šių kolektyvų esu, kas esu, sako jis. 

„Jeigu jaunas žmogus jaučia aistrą kažkokiam dalykui, bet jį bando atkalbėti tėvai, draugai, giminaičiai ar dar kažkas, siūlyčiau nekreipti dėmesio – spjauti į tai ir daryti, kas tikrai patinka. Vėliau pramuši visus kelius ir skeptikai pakeis nuomonę, tapšnos per petį, sakys: seni, tu gerai varai“, – kalba gitaristas.

Šiais laikais sunku suprasti, ko nori, nes daug informacijos, veiklų, dažnai nežinai, ko griebtis, nes daug kas patinka. Visgi R. Semeniukas ragina įsiklausyti į savo širdies balsą ir susikoncentruoti ties vienu keliu, nes „daug darydamas blaškysiesi ir netapsi profesionalu“.

„Tu mane pašaukei“ – laidų ciklas apie skirtingų pašaukimų ir patirčių žmones, pasakojančius apie savo pasirinkimą ir liudijančius savo tikėjimą profesinėje veikloje, visuomeniniame gyvenime.

Bernardinai.TV