Minime Juodojo kaspino dieną. Nuo SSRS ir Vokietijos įtakos sferų pasidalinimo Europoje ir prasidėjo lietuvių tautos tragedija. Šia proga apie lietuvių atminimo įamžinimą Sibire kalbėjomės su ilgamečiu ekspedicijų į Sibirą vadovu Gintautu Alekna ir šių metų „Misija: Sibiras“ dalyve Inesa Ulichina.

Rusijos valdžios pranešimai apie kardinolo Parolino vizitą
vatikano radijas

Kardinolas Pietro Parolinas savo keturių dienų vizito Rusijoje metu dalyvavo keturiuose oficialiuose susitikimuose, Maskvoje ir Sočyje.

Airijos vyskupų gairės: Kunigai, turintys vaikų, privalo prisiimti visą atsakomybę58

Airijos vyskupai teigia, kad tuo atveju, jeigu vaiko tėvas yra katalikų kunigas, jis negali nepaisyti savo atsakomybės – teisinės, moralinės ir finansinės.

Popiežiaus žinia: Migrantus priimti, apginti, skatinti, integruoti25
vatikano radijas

Popiežius prašo konkrečiais veiksmais padėti migrantams ir pabėgėliams: juos priimti, apginti, skatinti, integruoti.

A. Mamontovas: Sąjūdžio laikais koncertai buvo vietoj feisbuko1

„Visi jaučiame džiaugsmą, liūdesį, skausmą, viltį, nerimą, neviltį. Man visada įdomūs tie dalykai, kurie mums visiems ir visame pasaulyje suprantami. Tų dalykų ieškau“, – sako 50-metį švenčiantis A. Mamontovas.

Naujas Nacionalinio Kauno dramos teatro sezonas: 100 priežasčių emigruoti į kultūrą

Nacionalinis Kauno dramos teatras rengiasi 98-ajam sezonui ir kviečia emigruoti į kultūrą. Priežasčių tam – ne viena.

S. Vainikauskaitė-Tomaševičienė: „Pagarba menui gimsta iš sakralumo ilgesio“1

Unikalaus formato meno erdvė „Žmonos galerija“ – virtuali monogalerija, paveikslais prekiaujanti tik rugpjūčiais, bet meno pasaulį kviečianti pažinti ištisus metus. Pokalbis su galerijos savininkais, su Ja ir Juo.

L. Diaz-Balartas: D. Trumpas negalėtų parduoti Amerikos sąjungininkų

Donaldo Trumpo patarėjai, kuriais jis save apsupo užsienio politikos srityje, yra tvirti Amerikos patriotai ir jos sąjungininkų draugai, todėl D. Trumpas negalėtų parduoti JAV sąjungininkų.

Pakto žinia šiandienai5

Stiprus yra tas, kuris teisę ir teisingumą iškelia aukščiau galios ir nuolaidžiavimo. Stiprus yra tas, kuris ateina į pagalbą skriaudžiamiems. Stiprus tas, kuris į pirmą vietą kelia ne tik savo interesą, tačiau ir bendrąjį gėrį. 

Pasaulis tarp atminties ir istorijos4

Jeilio universiteto istorijos profesorius T. Snyderis, teigia, kad įmanoma turėti prisiminimų, bet kartu stokoti istorijos. 

Tėvų įtaką vaiko mokslams padės pamatuoti „Z kartos testas“

Testas padės stabtelti ir įvertinti savo indėlį į vaiko mokslo pasiekimus bei atrasti naujas kryptis.

Kalbančiųjų atvirai apie emocijas Lietuvoje nedaug

Iš visų patiriamų jausmų žmonėms sudėtingiausia kalbėti apie neviltį (42 proc.), liūdesį (37 proc.) ir gėdą (35 proc.).

Naujausi tyrimai: mamos gali valgyti viską

Alergologė R. Vėbrienė pateikia svarbius besilaukiančių ir kūdikius maitinančių moterų mitybos aspektus – į ką reikėtų atkreipti dėmesį.

Geriausias meilės romanas, įkvėptas tikrų įvykių

„Mes dedame tašką“ – tai jautrus pasakojimas apie meilę ir pasitikėjimą, apie smurtą šeimoje ir tėvų sprendimus, kurie gali nulemti vaikų gyvenimą.

J. M. Coetzee „Jėzaus mokyklos metai“: kaip pasirenkame gyventi savo gyvenimą

Šioje užburiančioje alegorijoje subtiliai nagrinėjami esminiai klausimai: kaip suaugti, ką reiškia būti tėvu ar motina, kodėl intelektas ir emocijos nuolatos grumiasi tarpusavyje ir kaip mes pasirenkame gyventi savo gyvenimą.

Knyga vadovams apie tai, kaip motyvuoti darbuotojus1

Knyga „Motyvuoti paprasta“ – tai nepamainoma pagalba visų lygių vadovams ir specialistams, kuriems tenka vadovauti projektams ir spręsti su darbuotojų motyvacijos stoka susijusias problemas.