
Jaunuoliams atvykus į šalį, juos pasitiko pats Panamos prezidentas Juanas Carlos Varelas. Jaunimas jam padovanojo Betliejaus Jėzų.

Prancūzijos valdantieji nusprendė „tėvą“ ir „motiną“ administraciniuose klausimynuose mokyklose keisti į „gimdytojas nr. 1“ ir „gimdytojas nr. 2“.

Vasario 21–24 d. Vatikane vyks vyskupų konferencijų primininkų susitikimas, skirtas nepilnamečių apsaugai Bažnyčioje.

Vasario 15-ąją, po maždaug pusmečio tyrimo, Tikėjimo mokymo kongregacija paskelbė, kad Theodore’as McCarrickas, būdamas kunigas, lytiškai išnaudojo nepilnamečius.

Kiekvieną kartą, kai pakartojame Mariją esant malonės pilną, pasakome jai patį didžiausią komplimentą, tokį patį, kokį jai ištarė Dievas.

Lietuvos kinematografininkų sąjungos Kino klube, operatoriui atminti skirtoje retrospektyvoje, vasario 21 d. A. Stonys pristatys filmą „Moteris ir ledynas“.

„Ne ekonomika kuria kultūrą, o kultūra kuria ekonomiką ir valstybę, kurioje mums būtų saugu ir gera gyventi ir iš kurios niekam niekur nerūpėtų išvažiuoti.“

Kanų, Berlyno, Toronto, Sandanso, Lokarno, Londono, Geteborgo ir kitų pasaulio festivalių nugalėtojus bus galima išvysti 2019 m. „Kino pavasaryje“.

Knygų mugėje formuojasi geroji žinia apie Lietuvą, kurios žmonėms svarbu ne tik krepšinis.

Knygų naujienos ir grožinės literatūros, ir publicistikos, ir istorinių įvykių mėgėjams.

Pastarųjų 5 metų statistika rodo, kad nuo tada, kai įsigaliojo naujas Vaikų teisių apsaugos įstatymas, į laikinąją globa patenka mažiau vaikų, o tai reiškia, kad iš šeimų jų paimama mažiau.

Vasario 16-osios išvakarėse Lenkų diskusijų klubas kvietė kartu švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

1919 m. sausio 2-osios rytą paskutiniu vokiečių traukiniu prekiniame vagone Vyriausybės nariai paliko sostinę ir atvyko į Kauną. Valstybės valdymas persikėlė į laikinąją sostinę.

Posovietinė visuomenė yra paveikta nepilnavertiškumo ir bejėgystės, dėl ko ji negali racionaliai interpretuoti komunistinių paminklų ir atskirti, kas yra svetima Lietuvos tapatybei.

Mauricijaus Pranciškaus Karpio apmąstymuose užfiksuotas gyvos, diskutuojančios ir reflektyvios politinės tautos vaizdinys.

Visatos ritmas ir širdies plakimas per šv. Valentiną Kauno „Žalgirio“ arentoje sujungė ir į Vasario 16-ąją palydėjo skirtingų kartų bei patirčių žmones.

Br. Evaldas Darulis OFM dalijasi mintimis apie Šv. Valentino dieną, Bažnyčios ir dvasininkų vaidmenį šeimos gyvenime, dažniausiai poroms iškylančius sunkumus.

Meilė sau – tai kiekvieno mūsų „vidinis stuburas“, tai ir pasitikėjimas savimi, ir pasitikėjimas aplinkiniais – pasauliu. Meilė siejasi su vidine ramybe.

Šventieji Liudvikas ir Zelija Martinai yra pirmoji sutuoktinių pora, kartu paskelbta šventaisiais. Įspūdinga ir jų susitikimo istorija. Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio.

Viena dažniausiai tėvų girdimų frazių: „Visiems galima, man ne?“ Vaikai ją ištaria ir instinktyviai, ir su negailestingu išskaičiavimu.

Katalikiškos tematikos leidinių pristatymai ir diskusijos, atrinkti iš visų mugės renginių, kur ir kada jų ieškoti, bei kokiuose stenduose ieškoti katalikiškos literatūros.

Pokalbis su knygos „Laiškai hipokampui“ autore Lina Laura Švedaite.

„Istoriją, kuri šiek tiek įkvėpė siužetui, radau besidomėdama didžiausiomis meno dirbinių ir brangakmenių vagystėmis pasaulyje“, – interviu pasakoja žurnalistė ir keliautoja.

Į Knygų mugę „Baltų lankos“ pakvietė du ypatingus svečius iš užsienio: Nyderlandų rašytoją H. Kochą ir Suomijos Metų knygos laureatę E. Hirvonen. Tradicija jau tapo K. Sabaliauskaitės diskusijos.

Interviu su rašytoja J. Zykute, kurios knyga „Kaip karalaitė iš grožio konkurso pabėgo“ (leidykla „Nieko rimto“) suaugusiesiems suteikė progą su vaikais pakalbėti apie grožio ir gerumo sampratas.