
Šventojo Tėvo apaštališkasis laiškas apie Kalėdų prakartėlės prasmę bei vertę.

„Sąžiningai bei nuoširdžiai darydami net mažus dalykus, panašėsime į Kristų, harmoningai palaikantį pasaulio, kosmoso ir anapusybės tvarką.“

Lenkų įmonė „SimulaM“ anonsuoja kompiuterinį žaidimą „I am Jesus Christ“. Ar Geroji Naujiena taps populiari ir šioje virtualioje erdvėje?

Dievas yra filosofijos išsipildymas ir jos galutinis taškas, teigė Antanas Maceina. Kaip jis suvokė religijos ir filosofijos santykį?

Su „Tikėjimo ir šviesos“ bendruomenės Lietuvoje įkūrėja Irena Morkuviene kalbamės apie baimę, sunkumus ir bendrystės džiaugsmą.

„Man svarbiausias laikas yra pauzė tarp spektaklio pabaigos ir plojimų protrūkio“, – teigia aktorė, režisierė I. Stundžytė.

I. Šeinius yra vienas pirmųjų mokslinės fantastikos pradininkų Lietuvoje ir vienas aršiausių to meto nacionalsocializmo kritikų europietiškos literatūros padangėje.

29-oji LRS premija skirta poetui, dramaturgui M. Nastaravičiui už eilėraščių knygą „Bendratis“ (leidykla „Tyto alba“).

„Štai ką sakau savo studentams: skaitykite, kas jums patinka, skaitykite tai, kas nepatinka, ir sąmoningai stenkitės taip nerašyti. Rašymas turi būti iš tikrųjų svarbus.“

Bažnytinio paveldo muziejus švenčia dešimtmetį ir kviečia į tris naujas parodas. Pokalbis su jo vadove S. Maslauskaite-Mažyliene apie tai, koks buvo praėjęs etapas ir koks laukia ateinantis.

Žmogų iš totalitarinio kalėjimo ištraukti galima, bet kaip totalitarinį kalėjimą ištraukti iš žmogaus galvos?

Interneto dienraštis Bernardinai.lt šiemet švenčia 15-ąjį gimtadienį. Ką iš šių savo gyvenimo metų prisimena mūsų bendradarbiai?

Bene didžiausias pabėgėlių srautas užfiksuotas 2017 metais, kai jų į Lietuvą atvyko 599. Pernai čia įsikūrė 245, šįmet – 423 pabėgėliai, daugiausia – iš Tadžikistano, Rusijos, Sirijos, Irako.

Lietuvos švietimo bendruomenę kartą per trejus metus kaip koks reguliarus cunamis sukrečia nauji tarptautinio OECD PISA tyrimo rezultatai.

Kad pasimokysime iš istorijos, tikėtis, matyt, naivu, bet bent jau galiu nelaikyti istorijos kuo nors paprastesniu nei šiandiena.

Šios idėjos padės apsisaugoti nuo švaistymo ligos ir tikrai nustebins jūsų artimuosius.

Nėštumas buvo per sudėtingas, o laimė gimus vaikui – per didelė, kad rūpėtų po pokyčiai po cezario pjūvio. Viskas natūraliai nukeliavo į antrą planą: ir kūnas, ir randai, ir svoris.

Kas ir kokia ji – liga, kuri keičia gyvenimą, jį paženklina, priversdama ieškoti savojo, autentiškiausio ir unikaliausio, būdo? Pokalbis su neurologe M. Dambrauskiene.

Šiemet kontoroje buvo nutarta aukoti nemenką sumą katytėms ir šuniukams, nes... jau antri metai iš eilės „Vaikų svajonių“ dovanų recipientai sureagavo netinkamai.

Dažnai pasigendama kitokios lyderystės – nesavanaudiškos, atsakingos, orientuotos į problemų sprendimą ieškant sutarimo, ne vien vadovaujant iš viršaus.

M. Foucault – vienas reikšmingiausių XX a. prancūzų filosofų ir istorikų, padaręs didžiulę įtaką filosofijos, literatūros kritikos, istorijos, politikos, sociologijos srityse.

„Kitos knygos“ sukūrė dovanų gidą patiems sudėtingiausiems personažams ir tipažams.

Ar žinote, kuriose dešimt pasaulio valstybių gyvena daugiausia krikščionių? O kaip šis dešimtukas atrodys po gerų keturiasdešimties metų?

Kun. Arūnas Peškaitis OFM pasakoja apie Lukiškių kalėjimo kalinių išgyvenimus ir ką jie prarado uždarius kalėjimą ir juos išskirsčius po kitas kalinimo vietas.

Stasio Lozoraičio dėka mūsų valstybės ištrynimas iš Europos žemėlapio nebuvo pripažintas šalių, turėjusių svarų žodį tarptautinėje politikoje.