
Maltos arkivyskupo Charles'o Scicluna pranešimas Vatikane vykstančiame susitikime apie nepilnamečių apsaugą.

Komentaras apie šiandien prasidedantį susirinkimą Vatikane, kurio metu bus aptariamas nepilnamečių apsaugos nuo dvasininkų lytinės prievartos klausimas.

Pirmoji susitikimo diena skirta atsakomybei, antroji atskaitomybei, trečioji – skaidrumui.

1946–1947 metais Vilniaus KGB rūmuose vyko vysk. T. Matulionio tardymai. Trečiojo tardymo metu vyskupas kamantinėjamas dėl antitarybinės pogrindžio veiklos.

Vasario 21–24 vyksiančiame susitikime dėl nepilnamečių apsaugos dalyvauja 190 visai Bažnyčiai atstovausiančių vyskupų, vienuolijų vadovų, įvairių institucijų atstovų ir kitų asmenų.

G. Jankus įtaigiai, šmaikščiai aprašo dvi poeto K. Navako prozos knygos – romanus „Vyno kopija“ ir „Privatus gyvulėlių gyvenimas“.

Kino meistrai savo darbuose stebi, reaguoja, vertina ir randa iškalbingas metaforas bei tikslią kino kalbą šiuolaikinio žmogaus būsenoms, visuomenės nuotaikoms, praeities įvykiams vaizduoti.

„Amžinojoje Rusijoje“ žiūrovai tikrąja to žodžio prasme gauna galimybę įžengti į Rusijos istoriją.

12-oji Kauno bienalė tyrinėja kelionę, kaip miesto, turinčio sudėtingą praeitį ir klestintį kultūrinį identitetą, metaforą.

Poetišku renginiu, dedikuotu asmeniškai papasakotai pačios knygos, kaip gyvo asmens, istorijai, atidaryta jubiliejinė, 20-oji, Vilniaus knygų mugė.

Sugiharos fondas „Diplomatai už gyvybę“ Metų tolerancijos žmogaus titulą šiemet skiria režisieriui Gintarui Varnui, Leonido Donskio premija skiriama publicistui Pranui Morkui.

Bernardinai.lt švenčia 15-ąjį gimtadienį. Pokalbis su vyr. redaktore, pasak kurios, čia įdomių publikacijų gali rasti ir tikintis, ir ieškantis, ir abejojantis.

Churchillis – didvyris ar piktadarys? Toks klausimas sukėlė tikrą britų reakcijų audrą.

Kada vyks savivaldybių rinkimai ir ką juose rinksime? Ar galima balsuoti už skirtingų partijų sąrašą ir merą? Ką daryti, jei negalėsiu ateiti balsuoti rinkimų dieną?

Šis tikėjimas nuolatine pažanga pastaruosius keliasdešimt metų atsispindi ypač tada, kai yra sprendžiami tokie reikalai kaip šeimos samprata, gyvybės apsauga ar imigracija.

Pokalbis apie pagalbą paaugliams, patiriantiems stresą, su psichologe Milda Tumėniene.

Pokalbis su Mišių dėžutės sumanytoja, tikybos mokytoja ir katechete, trijų vaikų mama Indre Aušrotiene.

Siekiant tobulumo galiausiai atsiranda apatija, tačiau kartu bandoma įrodyti sau ir kitiems – „viskas man gerai, aš tikrai sugebėsiu viską atlikti“.

Vaikai, dalyvaujantys projekte, tyrinėjo savo aplinką bei kūrė naujas, tvarkė esamas erdves ir mažosios architektūros objektus ne tik sau, bet ir visiems miestelio gyventojams.

Sostinės mylėtojų knygų mugės metu laukia per 20 renginių ir gali prireikti nemažos kuprinės įsigytiems leidiniams parsinešti namo.

Katalikiškos tematikos leidinių pristatymai ir diskusijos, atrinkti iš visų mugės renginių, kur ir kada jų ieškoti, bei kokiuose stenduose ieškoti katalikiškos literatūros.

Raudona šiuolaikinėje visuomenėje – pirmiausia meilės ir aistros spalva. Bet ar tai – vienintelės asociacijos? Kokių socialinių ir kultūrinių transformacijų ji patyrė nuo priešistorinių laikų?

XX a. ketvirto dešimtmečio graikų poetų karta įžengė į literatūrą po krizės, ieškojo naujų kelių, įsiliejo į Europos literatūrinius procesus ir rado modernią kalbą, neatsisakydama tradicijų.

Prabėgus beveik ketveriems metams po pastarojo A. Tapino romano „Maro diena“ pristatymo, autorius kūrybines jėgas išbando naujame žanre.