Minime Juodojo kaspino dieną. Nuo SSRS ir Vokietijos įtakos sferų pasidalinimo Europoje ir prasidėjo lietuvių tautos tragedija. Šia proga apie lietuvių atminimo įamžinimą Sibire kalbėjomės su ilgamečiu ekspedicijų į Sibirą vadovu Gintautu Alekna ir šių metų „Misija: Sibiras“ dalyve Inesa Ulichina.

Airijos vyskupų gairės: Kunigai, turintys vaikų, privalo prisiimti visą atsakomybę51

Airijos vyskupai teigia, kad tuo atveju, jeigu vaiko tėvas yra katalikų kunigas, jis negali nepaisyti savo atsakomybės – teisinės, moralinės ir finansinės.

Kard. P. Parolinas Maskvoje: Vatikano diplomatija gręžiasi į Rusiją12

Antrojo pagal rangą Vatikano pareigūno vizitas Maskvoje – išskirtinis įvykis, tęsiantis Šventojo Sosto diplomatijos braižą. Deja, kardinolas lankosi ne tam, kad pramintų kelią Pranciškui. Koks šio vizito tikslas ir kokių rezultatų galima tikėtis?

Popiežiaus žinia: Migrantus priimti, apginti, skatinti, integruoti24
vatikano radijas

Popiežius prašo konkrečiais veiksmais padėti migrantams ir pabėgėliams: juos priimti, apginti, skatinti, integruoti.

A. Mamontovas: Sąjūdžio laikais koncertai buvo vietoj feisbuko1

„Visi jaučiame džiaugsmą, liūdesį, skausmą, viltį, nerimą, neviltį. Man visada įdomūs tie dalykai, kurie mums visiems ir visame pasaulyje suprantami. Tų dalykų ieškau“, – sako 50-metį švenčiantis A. Mamontovas.

Naujas Nacionalinio Kauno dramos teatro sezonas: 100 priežasčių emigruoti į kultūrą

Nacionalinis Kauno dramos teatras rengiasi 98-ajam sezonui ir kviečia emigruoti į kultūrą. Priežasčių tam – ne viena.

S. Vainikauskaitė-Tomaševičienė: „Pagarba menui gimsta iš sakralumo ilgesio“1

Unikalaus formato meno erdvė „Žmonos galerija“ – virtuali monogalerija, paveikslais prekiaujanti tik rugpjūčiais, bet meno pasaulį kviečianti pažinti ištisus metus. Pokalbis su galerijos savininkais, su Ja ir Juo.

Migrantų banga Europoje slūgsta, bet krizė dar nesuvaldyta

Tarptautinė migracijos organizacija (IOM) skelbia, kad per šiuos metus maždaug 116 tūkstančių migrantų ir pabėgėlių persikėlė į Europą. 

J. Sasnauskas apie 1987 m. mitingą: pasirinkome vietą, iš kurios lengva pabėgti2
lrt

Į pirmąjį tuometinės valdžios nesankcionuotą mitingą prie Adomo Mickevičiaus paminklo susirinkę žmonės suvokė, kad okupacijos periodas jau baigėsi, LRT RADIJUI sako vienas iš organizatorių buvęs Seimo narys Vytautas Bogušis

Pasaulis tarp atminties ir istorijos3

Jeilio universiteto istorijos profesorius T. Snyderis, teigia, kad įmanoma turėti prisiminimų, bet kartu stokoti istorijos. 

Kalbančiųjų atvirai apie emocijas Lietuvoje nedaug

Iš visų patiriamų jausmų žmonėms sudėtingiausia kalbėti apie neviltį (42 proc.), liūdesį (37 proc.) ir gėdą (35 proc.).

Naujausi tyrimai: mamos gali valgyti viską

Alergologė R. Vėbrienė pateikia svarbius besilaukiančių ir kūdikius maitinančių moterų mitybos aspektus – į ką reikėtų atkreipti dėmesį.

Gydytojas apie sporto klubus: sutrikusi raumenų sistema tik dar labiau trikdoma

Dažnai negalavimų priežasties mėgstama ieškoti kažin kur giliai, užsimerkiant prieš tai, kas akivaizdu kūno paviršiuje.

Geriausias meilės romanas, įkvėptas tikrų įvykių

„Mes dedame tašką“ – tai jautrus pasakojimas apie meilę ir pasitikėjimą, apie smurtą šeimoje ir tėvų sprendimus, kurie gali nulemti vaikų gyvenimą.

J. M. Coetzee „Jėzaus mokyklos metai“: kaip pasirenkame gyventi savo gyvenimą

Šioje užburiančioje alegorijoje subtiliai nagrinėjami esminiai klausimai: kaip suaugti, ką reiškia būti tėvu ar motina, kodėl intelektas ir emocijos nuolatos grumiasi tarpusavyje ir kaip mes pasirenkame gyventi savo gyvenimą.

Knyga vadovams apie tai, kaip motyvuoti darbuotojus1

Knyga „Motyvuoti paprasta“ – tai nepamainoma pagalba visų lygių vadovams ir specialistams, kuriems tenka vadovauti projektams ir spręsti su darbuotojų motyvacijos stoka susijusias problemas.