Kaip pirkti?

1. Krepšelis

Bernardinai.lt elektroniniame  knygyne prekes galite susirasti naršydami prekių meniu: skyriuje „Žurnalai“ rasite visus siūlomus žurnalus, skyriuje „Knygos“ – knygas, skyriuje „DVD“ – vaizdo įrašus.
Išsirinkus pageidaujamą prekę reikia spustelti mygtuką „į krepšelį“ ir pasirinkta prekė akimirksniu atsidurs Jūsų krepšelyje. Puslapio viršuje dešinėje galite matyti visas į Jūsų krepšelį „įdėtas“ prekes ir bendrą pirkinių sumą. Norėdami įsigyti daugiau nei vieną vienos rūšies prekę, krepšelyje prie prekių kiekio spausdami „+“ arba „-“ simbolius galite reguliuoti ketinamų įsigyti prekių skaičių.
Tuomet, kai visos norimos prekės jau sudėtos į krepšelį, belieka užsakymą patvirtinti. Tai galite padaryti spustelėję mygtuką „Atsiskaityti“, kurį rasite po jūsų krepšeliu.

2. Prekių pristatymas

Žemiau Jūsų pasirinktų esančių krepšelyje prekių, rasite „Pristatymo“ formą, kurioje turėsite nurodyti, kam mes turėtume pristatyti Jūsų įsigytas prekes: Jums reikės įrašyti savo kontaktinius duomenis ir pristatymo gavėjo vardą ir pavardę bei tikslų adresą.
Jei pristatant prekes, būtų reikalingos sąlygos, kurių nėra galimybės įrašyti Pristatymo formos grafose, tai prašome nurodyti skiltyje „Pastabos“.
Patikrinkite, ar visi kontaktiniai duomenys ir pristatymo adresas yra teisingi. Jei taip, tuomet spustelkite mygtuką „Skaičiuoti kainą su pristatymo išlaidomis“. Pristatymo kaina skaičiuojama vadovaujantis AB „Lietuvos paštas“ korespondencijos siuntimo išlaidų įkainiais.
Jei visi užsakymo ir pristatymo duomenys teisingi, spustelėkite mygtuką „Užsakyti“.
Jums beliko apmokėti užsakytas prekes.

3. Apmokėjimo būdas

Pirkėjams siūlome šiuos prekių apmokėjimo būdus:

3.1. Tiesioginis banko pavedimas. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jums į elektroninio pašto dėžutę bus atsiųsta išankstinė sąskaita, pagal kurią galėsite apmokėti užsakymą atlikdami pavedimą. Atlikdami mokėjimo pavedimą, mokėjimo paskirties langelyje nurodykite savo užsakymo numerį, kurį rasite atsiųstame Jums elektroniniame laiške.

Rekvizitai reikalingi atliekant pavedimą:
Bankas: AB SEB bankas
; Banko kodas: 70440
; Gavėjas: VšĮ „Bernardinai.lt“
Gavėjo kodas: 300671187
; A/s   LT06 7044 0600 0598 4890

3.2. Sumokėti naudojantis el. bankininkyste (mokėjimai.lt). Pasirinkite banką, kurio elektronine bankininkyste naudojatės ir būsite nukreipti į jau paruoštą mokėjimo pavedimą, kurį beliks tik patvirtinti. Norėdami pasirinkti atitinkamą banką, spauskite šalia banko logotipo esantį mygtuką „Mokėti“.

Pristatymo sąlygos

Pristatymo kaina automatiškai įskaičiuojama ir pateikiama Pirkėjui apmokėti kartu su užsakymu.

Gavus Pirkėjo apmokėjimą, VšĮ „Bernardinai.lt“ įsipareigoja Lietuvoje prekę pristatyti ne vėliau kaip per 10 darbo dienų, užsienyje ne vėliau kaip per 30 darbo dienų. Įsigijus ketvirtinio žurnalo „Kelionė su Bernardinai.lt“ prenumeratą, jau išleisti žurnalai pristatomi įprasta tvarka, o naujai leidžiami pagal metų leidybos grafiką (vasario 15-28 d.; gegužės 15-31 d.; rugpjūčio 15-31 d. ir lapkričio 15-30 d.)

VšĮ „Bernardinai.lt“ atleidžiama nuo atsakomybės dėl prekių nepristatymo, jei Pirkėjas nurodė neteisingus pristatymo duomenis ar sutartu laiku nebuvo nurodytu adresu, kuris pateiktas užsakymo metu. Tris kartus nepavykus pristatyti prekės Pirkėjui, prekė grąžinama pardavėjui.

Duomenų apsauga

Jūsų duomenys yra saugomi atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos įstatymus. Mes jokiu būdu neperduodame Jūsų asmeninių duomenų, įskaitant gyvenamosios vietos ir el. pašto adresą, tretiesiems asmenims, išskyrus prie užsakymo vykdymo prisidedančius mūsų partnerius, teikiančius paslaugas, kuriems šie duomenys yra būtini. Tačiau ir tokiais atvejais jiems pateikiami tik minimalūs - būtini duomenys.

Atsiskaitymas už prekes, kurias įsigyjate mūsų internetinėje parduotuvėje, vyksta per mokejimai.lt sistemą arba tiesioginiais bankiniais pavedimais. Pasirinkę savo banką, per mokėjimai.lt sistemą būsite nukreipti į savo internetinės bankininkystės puslapį. Jūsų pavedimas bus saugūs - tai užtikrina mokėjimai.lt ir jūsų naudojamo banko sistemos.

Klientų duomenys saugomi ir apdorojami laikantis galiojančių Lietuvos Respublikos „Asmens duomenų teisinės apsaugos“ įstatymo (Valstybės žinios. 2003, Nr. 15-597) direktyvų. Jūsų asmeniniai duomenys yra saugomi ne ilgiau, nei tai būtina. Bet kuriuo metu Jūs turite teisę nemokamai gauti informaciją apie Jūsų pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar prireikus net ištrinti.

Norime Jus informuoti, kad www.bernardinai.lt elektroninio knygyno personalas nei raštu, nei telefonu, nei jokiais kitais būdais neprašo Jūsų prisijungimo duomenų, banko kortelių numerių, slaptažodžių ar bet kokios kitos informacijos, dėl kurios panaudojimo Jums gali būti padaryta finansinė ar bet kokia kita žala.

Jūsų pateikti duomenys (elektroninio pašto adresas, vardas, pavardė, adresas ir kt.) yra naudojami tik tam, kad galėtume tinkamai teikti paslaugas. Be Jūsų leidimo duomenys jokiais būdais nebus perduodami ar parduodami trečioms šalims, nesusijusioms su mūsų tiesioginių paslaugų teikimu.
Naudojame šiuolaikinius patikimus apsaugos mechanizmus, kurie tik šiuo metu yra rinkoje prieinami.