2014 m. liepos 28 d., pirmadienis

LUX/JAUNIEMS

Pabėgėliai, Kirgizija

Jaunimo Misijos Kirgizijoje: Skirtingos dovanos – viena dvasia

Skirtingos dovanos – viena dvasia, toks šūkis lydėjo savanorius misijos Kirgizijoje metu. Julija, Nikita, Eugenijus, Martynas ir Milda – skirtingais keliais suradę savanorystės galimybę, buso nepažįstami iki tol, kol tapo komanda, siekiančia pasitarnauti. 

 V. Lanskoronskytės ir I. Stanio fotografijų ir poezijos paroda „Sapnai“

Kiekvienas yra menininkas, kol to nežino. Pokalbis su V. Lanskoronskyte ir I. Staniu

Su V. Lanskoronskyte ir I. Staniu šnekučiavomės apie parodą ir sapnus, kūrybą ir visuomenės santykį su ja. Ir... man pasirodė, kad pašnekovai kalba baltomis eilėmis...

Visi straipsniai » Visi straipsniai » Visi straipsniai » Visi straipsniai » Visi straipsniai »
 • Elžbieta Banytė

  Kultūros ir literatūros vingiais, arba Karalius yra nuogas

  Su stojimais labai „plėšiausi“. Mokiausi biochemijos klasėje, taigi buvau biochemikė. Paskui biologijos ir chemijos atsisakiau, nes nualpau ne vietoje ir ne laiku pamačiusi atvirą lūžį. Supratau, kad medikė nebūsiu. 

 • doktorantė Inga Milevičiūtė

  Jaunimą vartoti alkoholį skatina noras lengviau bendrauti

  Jaunimą JAV ir Lietuvoje vartoti alkoholį skatina noras lengviau bendrauti. Tokius rezultatus atskleidė Amerikoje gyvenančios doktorantės Ingos Milevičiūtės atliktas tyrimas disertacijai „Lūkesčiai, motyvai ir implicitinės asociacijos su alkoholiu tarp Lietuvos ir Amerikos studentų“. 

 • Puodžius

  Iš arčiau: hipnotizuojantys molio meistrų burtai

  Atrodytų, kas čia ypatingo? Turbūt nieko. Bet vis dėlto šis nekasdienis vaizdo siužetas primena, kad tobuliausi pasaulyje yra paprasti dalykai.

Visi straipsniai »
 • gitara

  Šeštadienį Kulautuvą užlies dainuojamoji poezija

  Šeštadienio pavakarę Kulautuvos pušų amfiteatre ims skambėti pirmieji keturiolikto bardų festivalio „Akacijų alėja“ akordai. Festivalis šiemet klausytojui pažers ne vieną malonų netikėtumą.

 • Gerry Mulligan foto

  Gerry Mulligan: Džeru deimanto istorija

  Jauniausias iš sūnų Gerry didžiąją dienos dalį praleisdavo su tarnaite Lily Rose, pas kurią namuose dažnai apsistodavo keliaujantys juodaodžiai muzikantai, kurių įsileisti tais laikais privengdavo dauguma viešbučių.

 • gitara

  „Pažaislio liepų alėjos vakaruose“ – susitikimai su bardais

  3 išskirtiniai vasaros koncertai – susitikimai su artistais – sujungti į ciklą „Liepų alėjos vakarai“ vyks unikalioje erdvėje – Karietų aikštėje, praeityje skirtoje Liepų alėja atvažiuojančios karietoms apsisukti.

Visi straipsniai »

RENGINIAI