2014 m. rugsėjo 22 d., pirmadienis

LUX/JAUNIEMS

Jaunosios piligrimės, kelionė į Asyžių

Tikėjimo stiprybė – bendrystė

Stebėjausi savo dvasiniu stiprumu, kai, jausdama fizinį sunkumą, sugebėjau jį įveikti pozityviomis mintimis. Juk sunku ne man vienai, bet kiti nesiskundžia. Būdamas grupėje esi stipresnis nei būdamas vienas.“

Forget The Shower ir tarptautinis ansamblis

Forget The Shower ir tarptautinis ansamblis – „Graceland“

„Forget the Shower“ – tai muzikinis projektas. Pats pavadinimas perkeltine prasme atskleidžia šio projekto idėją: „Užteks dainuoti duše! Metas parodyti savo talentą visiems“

Visi straipsniai » Visi straipsniai » Visi straipsniai » Visi straipsniai » Visi straipsniai » Visi straipsniai »
 • Eric Bibb

  Koncertus Lietuvoje surengs geriausias 2013 metų bliuzo atlikėjas

  Spalio mėnesį Lietuvoje koncertuos ryški bliuzo žvaigždė Eric Bibb iš JAV. Šį atlikėją publika be galo myli už scenoje kuriamas gražiausias emocijas, o kritikai vieningai sutaria, kad Eric Bibb muzika – unikalus ir praturtinantis patyrimas.

 • Razausko recezijos rugpjūtis

  Domanto Razausko muzikos lentyna: rugpjūtis

  (2)

  Tamsi ir niūri muzika savaime nėra nei gera, nei bloga. Tai mes galime būti geri ir blogi. Aš, pavyzdžiui, prieš miegą kadaise mielai klausydavausi doom-metal, stipriai migdančios muzikos, o ryte – death-metal, baisiai juokinančios muzikos.

 • Blue Note Records logotipas

  „Blue Note“: Geriausia džiaze. I dalis

  (3)

  Po dviejų savaičių Alfredas už iš draugo pasiskolintus pinigus išsinuomojo patalpą New York Studio patalpose ir įkalbėjo du trio narius Meade’ą ir Albertą sugroti kartu. Sausio 6 dieną buvo įrašyta, kaip vėliau paaiškės, „Blue Note“ medžiaga.

Visi straipsniai »