2014 m. liepos 24 d., ketvirtadienis

LUX/JAUNIEMS

Tradicinė liturgija

Kas yra „Juventutem“ ir kodėl tai plinta?

(1)

Pastaruoju metu žiniasklaida domėjosi „juodosiomis mišiomis“ Harvarde, tačiau mažai kas žino, jog tame pačiame Jungtinių Valstijų universitete tūkstančiai jaunų katalikų susipažįsta su tradicinėmis lotyniškomis Mišiomis.

Iš serialo „Nusikaltimas ir bausmė“

Gabija Verbaitė. Kodėl Raskolnikovas nenusižudė?

„Svidrigailovas nuspaudė gaiduką.“ Tai buvo, ko gero, labiausiai man įsiminę žodžiai iš visos F. Dostojevskio romano „Nusikaltimas ir bausmė“. Taip savo gyvybę nutraukė turtingas palaidūnas Arkadijus Ivanovičius Svidrigailovas.

Visi straipsniai » Visi straipsniai » Visi straipsniai » Visi straipsniai »
 • greitojo įkrovimo stotelė Vilniuj. Elektromobiliai

  Lietuvoje atidaryta pirmoji elektromobilių greitojo įkrovimo stotelė

  Elektros skirstymo bendrovė LESTO kartu su partneriais plečia elektromobilių infrastruktūrą - Vilniuje, J. Lelevelio g. 6 atidaryta pirmoji šalyje elektromobilių greitojo įkrovimo stotelė.

 • lietuvių kalba

  Į Kauną mokytis kalbos atvyksta pasaulio lietuviai

  Vytauto Didžiojo universitete liepos 21–rugpjūčio 16 dienomis vyks intensyvūs Lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursai, kurie į Kauną sukvies ir pasaulio lietuvius, ir užsienio šalių piliečius mokytis lietuvių kalbos bei geriau pažinti kraštą.

 • klaustukas

  Kodėl Olandija vadinama Nyderlandais?

  Olandija kitaip dar vadina Nyderlandais arba Nyderlandų Karalyste. Tačiau šie pavadinimai turi skirtingas reikšmes ir jų nereikėtų painioti, sako geografas Vidmantas Daugirdas.

Visi straipsniai » Visi straipsniai » Visi straipsniai »

RENGINIAI