2014 m. spalio 26 d., sekmadienis

LUX/JAUNIEMS

Savanorystė, gerumas

Būti bičiuliu

Bendruomenės narys Renatas, noriai bendraudamas, pasakojo apie tai, kad niekur kitur negauna tokių atsakingų darbų, kaip malkų nešimas, daržo kasimas. Jei nebūtų tokios vietos, sako jis, būčiau namuose, o dabar ateinu, su visais sutariu, visi čia geri. 

Butrimonių gimnazija

Tarp geriausiai tvarkomų Lietuvos mokyklų – Butrimonių gimnazija

Apgalvotai sutvarkyta mokyklos teritorija turi didelę reikšmę ne tik pasaulio pažinimui mokyti, bet ir mokinių ekologiniam bei estetiniam ugdymui. A. Maceina teigė: „ Mokyklos aplinkoje turi įsikūnyti tautos dvasia, tautos tradicijos ir tautos polinkiai“.

Visi straipsniai » Visi straipsniai » Visi straipsniai »
 • Jaunosios piligrimės, kelionė į Asyžių

  Tikėjimo stiprybė – bendrystė

  Stebėjausi savo dvasiniu stiprumu, kai, jausdama fizinį sunkumą, sugebėjau jį įveikti pozityviomis mintimis. Juk sunku ne man vienai, bet kiti nesiskundžia. Būdamas grupėje esi stipresnis nei būdamas vienas.“

 • popiežius Pranciškus

  Popiežius Kongo DR vyskupams: Taika, šeima, jaunimas

  Šiuos tris dalykus popiežius Pranciškus pabrėžė savo kalboje Kongo Demokratinės Respublikos vyskupams jų vizito Ad limina proga. Kaip įprasta, Šventasis Tėvas su jais ilgokai bendravo neformaliai, o vizitą apibendrinanti kalba buvo vyskupams įteikta raštu.

 • Jono Pauliaus II centro savanoriai, stovykla, jaunimas

  Jaunimo dienos Raseiniuose ir Šiluvoje „Kur jūsų lobis, ten jūsų širdis“

  Visai vakare jaunimas su Jono Pauliaus II centro savanoriais dalyvavo Taizé pamaldose, eilutės jų nusidriekė prie klausyklų, kuriose, be minėtų kunigų, jaunimui patarnavo kun. Andrius Končius ir kun. Gintas Leonavičius.

Visi straipsniai » Visi straipsniai » Visi straipsniai »
 • Miglė Anušauskaitė

  Miglė Anušauskaitė: „Niekada nesimokiau piešimo“

  „Todėl tai nėra tiesmukas dienoraštis, tačiau tam tikra prasme tikrai dienoraštis. Ir, tarp kitko, komiksų dienoraštis yra gerai, nes radus savo senus eilėraščius, juos skaityti yra žymiai labiau gėda.“

 • Cole‘as Albertas Porteris

  Cole‘as Albertas Porteris – Paryžiaus Getsbis

  Jei savo naujojo kūrinio herojumi būtų pasirinkęs poną Porterį, Francis Skotas Fitzgeraldas būtų turėjęs užtektinai medžiagos Didžiojo Getsbio tęsiniui. Porteris buvo ne tik ir ne tiek talentingu dainų kūrėju ir kompozitoriumi...

 • Such'a'Trip grupė, muzika

  Such'a'Trip – „Time For Changes“

  Noras pasidalinti su pasauliu savo mintimis, poreikis išreikšti jausmus ir išgyvenimus, kurie dažnai būna tokie efemeriški, kad jų materializavimui dainoje neužtenka tik žodžių. Tuomet tampa svarbus kiekvienas garsas, kiekviena pauzė.

Visi straipsniai »

RENGINIAI

Such'a'Trip grupė, muzikaSuch'a'Trip – „Time For Changes“ 194 peržiūros | 1 komentaras
Monkey Tank, muzikos grupėMonkey Tank – „Home“ 89 peržiūros | 0 komentarų
Reykjavíkurdætur, muzika, islandijos grupėReykjavíkurdætur – „Tíminn Tapar Takti“ 304 peržiūros | 0 komentarų
Condor Avenue, muzika, jauna grupėCondor Avenue – „Missing Piece“ 217 peržiūrų | 0 komentarų