2014 m. rugsėjo 2 d., antradienis

LUX/JAUNIEMS

GOŠTAUTAS

Artūras Goštautas. Kai Dievas „pakeičia plokštelę“

Tikriausiai daugelis jau esate girdėję, kad pašaukimas, kaip kai kas mano, visai nėra ėjimas tik kunigystės ar vienuolystės keliu. Kiekvienas išgyvena savo asmeninį pašaukimą  –  būdamas gydytoju, mokytoju, sodininku ar pardavėju..

Žurnalistai

Medijų raštingumas. Kaip žiniasklaida konstruoja realybę

Informuodama visuomenę apie naujienas žiniasklaida deklaruoja siekį būti objektyvi ir nešališka, tačiau jos kuriamas turinys priklauso nuo keleto veiksnių.

Visi straipsniai »
 • kelio ženklai

  Dešimt taisyklių pirmakursiui

  Pirmąjį studijų semestrą nebūtina žinoti viską. Bet suprasti, kaip funkcionuoja universiteto sistema, – privalumas. Štai dešimt taisyklių, galinčių palengvinti perprasti studijų kasdienybę.

 • Krasauskaitė

  Kamilė Krasauskaitė. Mergina, palinkėjusi vėjo

  Man vienatvės reikia pakankamai dažnai. Kaime visiškai kitoks ritmas, pasaulis harmoningesnis, viskas vyksta lėčiau. Gali atsigulti ant žolės kad ir tas dešimt minučių, kurias prasėdėtum prie „Facebook“.

 • Vidas Čaikauskas

  Vidas Čaikauskas. Turiu du pomėgius - ateitininkus ir bites

  Akimirką pamiršus, ką darai, bitės apie save primena geldamos. Po įgėlimo jos miršta, todėl gali būti tikras, kad tokių sprendimų jos nepriima karštakošiškai, jei nėra rimto pagrindo.

Visi straipsniai »
 • kalnas

  Bruno Forte. Meilės spalvos

  Kodėl tuoktis Bažnyčioje yra teisinga ir gražu? Kaip pasiruošti tokiam svarbiam žingsniui? Ko reikia, kad jis taptų didžiausiu gyvenimo turtu? Pabandykime kartu tai apsvarstyti.

 • balandis

  Atleidimas – tai silpnumas?

  (11)

  Dažnai šeimos išyra, nes nemokama atleisti. Įsisenėjusi neapykanta nuolat maitina giminaičių, socialinių grupių, tautų susiskaldymą. Pasitaiko net ir tokių, kurie moko neužmiršti patirtos nuoskaudos, puoselėti keršto troškimą… 

 • nežinia

  Specialistų patarimai absolventams: vien tik Darbo birža nepadės

  Vis daugėjant Darbo biržoje užsiregistravusių absolventų, personalo atrankos specialistai sako, kad tai – tik vienas iš darbo paieškos šaltinių, o dėti daugiau pastangų jaunimas nepasiruošęs. 

Visi straipsniai » Visi straipsniai » Visi straipsniai » Visi straipsniai » Visi straipsniai »

RENGINIAI