Paremkite bernardinai.lt

„VIENO EURO MISIJA“ ir KITI BŪDAI PAREMTI BERNARDINAI.LT

Jūsų nuolatinė parama yra gyvybiškai svarbi Bernardinai.lt dienraščiui, todėl kviečiame visus, vertinančius mūsų misiją išsaugoti švarią ir kultūringą spaudą, prisidėti jums patogiausiu būdu:

I. VIENO EURO MISIJA

Paprastai tariant, tai – nuolatinė mėnesinė auka. Jei pusė mūsų skaitytojų reguliariai, kas mėnesį, prisidėtų mūsų darbą paremdami 1 EUR ar daugiau, galėtume gyventi nesibaimindami dėl dienraščio ateities ir susitelkti į kokybiško turinio kūrimą.

Prisidėti prie VIENO EURO MISIJOS galite per savo elektroninę bankininkystę sudarę periodinį mokėjimą, per Patreon sistemą arba trumpuoju numeriu. Instrukcijas, kaip sudaryti periodinį mokėjimą, galite rasti čia:

Jei šiame sąraše nėra jūsų banko, susisiekite su savo banko konsultantu ir paprašykite, kad jums padėtų sudaryti periodinį mokėjimą. Kitų Lietuvoje veikiančių bankų informaciniai numeriai: CITADELE – 19091, ŠIAULIŲ BANKAS –1813, MEDICINOS BANKAS – 8 800 60 700.

II. VIENKARTINĖ AUKA

Paaukokite vienkartinę pinigų sumą banko pavedimu. Mūsų rekvizitai:

Gavėjas
VŠĮ „Bernardinai.lt“

Įmonės kodas
300671187

Sąskaitos numeris
LT06 7044 0600 0598 4890
AB SEB bankas
Banko kodas 70440
SWIFT kodas CBVILT2X

Vienkartinę auką taip pat galite pervesti per PayPal ir Paysera sistemas:

Paysera
Paypal

III. 2% GPM

Vadovaudamiesi LR Paramos ir labdaros įstatymu galite teikti paramą neatvėrę piniginės. Kiekvienas Lietuvos pilietis iki 2 proc. valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio gali paskirti pasirinktai organizacijai. Skirkite šią paramą VšĮ „Bernardinai.lt“ ir sustiprinkite nekomercinę, kitokią žiniasklaidą. Daugiau informacijos čia.