Paremkite bernardinai.lt

„VIENO EURO MISIJA“ ir KITI BŪDAI PAREMTI BERNARDINAI.LT

Kviečiame skaitytojus, vertinančius mūsų misiją išsaugoti švarią ir kultūringą informavimo bei skaitymo erdvę, prisidėti kiekvienam patogiausiu būdu:

1. PAVEDIMU

Visados galite mus paremti bankiniu pavedimu. Mūsų rekvizitai:

Gavėjas
VŠĮ „Bernardinai.lt“

Įmonės kodas
300671187

Sąskaitos numeris
LT06 7044 0600 0598 4890
AB SEB bankas Naujamiesčio filialas
Banko kodas 70440
SWIFT kodas CBVILT2X

Mokėjimo paskirtyje nurodykite, kad tai PARAMA.

2. „PAYPAL“ ir „PAYSERA“

„PayPal“ ir „Paysera“ yra saugaus internetinio atsiskaitymo platformos, su kuriomis patogu atlikti vienkartines aukas. „Paysera“ yra lietuviška platforma, o „PayPal“ – tarptautinė, tad pastaroji bus patogesnė kalbantiems angliškai arba rusiškai.

Paysera
Paypal

3. VIENO EURO MISIJA ir „PATREON“

Kas yra VIENO EURO MISIJA?

Mes apskaičiavome, kad kas mėnesį „Bernardinai.lt“ aplanko apie 200 000 skaitytojų. Jei bent pusė jų reguliariai kas mėnesį prisidėtų prie mūsų gyvavimo 1 EUR ar daugiau, galėtume gyventi nesibaimindami dėl dienraščio ateities ir kurti kokybiškus tekstus.

Kas yra Patreon?

„Patreon“ – internetinė platforma, kuri suteikia galimybę prisidėti prie mūsų veiklos nuolatine mėnesine auka pagal jūsų norą ar išgales, pavyzdžiui, 1 ar daugiau EUR. „Patreon“ naudinga mums, nes suteikia būdą gauti nuolatinę paramą. „Patreon“ naudinga Jums, nes tai paprastas būdas padėti kurti kokybiškus tekstus.

Jūsų įsipareigojimai mums

Jums tereikia pasirinkti sumą, kurią norite aukoti, vieną kartą įvesti savo banko kortelės arba „Paypal“ paskyros duomenis ir „Patreon“ kas mėnesį nuskaitys iš jūsų sąskaitos pasirinktą sumą. Pasikeitus situacijai, bet kada ir be jokių papildomų sąlygų galėsite šį savo įsipareigojimą nutraukti.

Mūsų įsipareigojimai Jums

Mes įsipareigojame išsaugoti švarią ir pagarbią skaitymo ir informavimo erdvę, nes žinome, kad tai „Bernardinai.lt“ skaitytojams svarbu. Aukojantiems 5 eurus ar daugiau suteiksime galimybę skirti didelę dalį surinktų lėšų Jūsų mėgstamiausiai rubrikai ar temoms, kurias galėsite išrinkti per pusmetinius balsavimus. Pasižadame į Jūsų nuomonę atsižvelgti.

Kaip tapti „Bernardinai.lt“ rėmėju per Patreon platformą?

Spauskite aukščiau esantį raudoną mygtuką, jei norite patekti tiesiai į „Patreon“ platformą. Nors „Patreon“ platforma šiuo metu yra tik anglų kalba, neišsigąskite – tapti rėmėju „Patreon“ sistemoje iš tiesų labai paprasta. Lietuviškas instrukcijas rasite čia:

  1. Surinkite www.patreon.com/bernardinai.
  2. Jei nesate Patreon.com platformos vartotojas, turite įsiregistruoti – dešiniajame viršutiniame kampe spauskite „Sign up“.
  3. Paspaudę „Sign Up with Facebook“ (mėlyną mygtuką) galite įsiregistruoti naudodamiesi „Facebook“ paskyra. Tuo atveju reikia papildomai įvesti el. pašto adresą, kuriuo naudojatės, registruodamiesi į savo „Facebook“ paskyrą. Jei „Facebook“ paskyros neturite arba nenorite ja naudotis, įrašykite savo vardą, pavardę, el. pašto adresą ir sugalvokite slaptažodį.
  4. Spauskite „Become a Patron“ (raudonas mygtukas viršutiniame dešiniajame kampe)
  5. Pasirinkite sumą, kuria kas mėnesį paremsite „Bernardinai.lt“ veiklą (1, 5 arba 10 JAV dolerių). Prašome atkreipti dėmesį, kad prie sumos bus pridėtas ir 21 % PVM.
  6. Paspauskite „Pay with Credit Card“ (raudoną mygtuką dešiniajame apatiniame kampe) ir įveskite savo kreditinės kortelės duomenis ARBA paspauskite „PayPal“ logotipą (tiesiai po raudonuoju mygtuku) ir sekite nuorodas „PayPal“ platformoje.
  7. Kiekvieno mėnesio pirmą dieną (pradedant nuo kito mėnesio 1 d.) nuo Jūsų kredito kortelės bus nuskaičiuota Jūsų pasirinkta suma ir pervesta į „Bernardinai.lt“ sąskaitą.

4. 2% GPM

Vadovaudamiesi LR Paramos ir labdaros įstatymu galite teikti paramą neatvėrę piniginės. Kiekvienas Lietuvos pilietis iki 2 proc. valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio gali paskirti pasirinktai organizacijai. Daugiau informacijos čia.

Skirkite šią paramą VšĮ „Bernardinai.lt“ ir sustiprinkite nekomercinę, kitokią, žiniasklaidą.