Reklamos galimybės interneto dienraščio Bernardinai.lt puslapyje

Kas mes esame?

Interneto dienraštis Bernardinai.lt – tai viena iš solidžiausių žiniasklaidos priemonių Lietuvoje, skirta norintiems ne tik žinoti, bet ir suprasti. Per devynerius veiklos metus pelnėme analitiškos, išsamios, įvairiapusės ir patikimos žiniasklaidos priemonės reputaciją.

Mūsų auditorija

Kas mėnesį dienraštį skaito vid. 200 tūkst. unikalių skaitytojų (IP adresų) (Google Analytics duomenys). Dienraščio auditorija: tai išsilavinę, intelektualūs, finansiškai nepriklausomi skaitytojai, kurie domisi naujovėmis. Didelė dalis jų – visuomenės lygmeniu svarbius sprendimus priimantys žmonės. Svarbu tai, kad mūsų auditorijos struktūra nėra tipinė Lietuvos internetinei žiniasklaidai –   santykinai nedidelė auditorijos dalis tenka paaugliams, ieškantiems pramogų, o dauguma auditorijos  – žmonės, ieškantys informacijos. Apie 10 procentų mūsų skaitytojų gyvena užsienyje (dauguma iš jų D. Britanijoje, Airijoje, JAV, taip pat Kanadoje, Australijoje).

Reklama „Bernardinai.lt“ – kokie privalumai?

Kadangi reklamai taikome aiškius atrankos kriterijus (nereklamuojame alkoholio, tabako ir kitų žmogaus orumą žeidžiančių paslaugų bei produktų), tad „Bernardinai.lt“ erdvėje reklamuojamą paslaugą ar produktus mūsų skaitytojai vertina kaip patikimus, kokybiškus, vertus dėmesio.

Reklamos teikėjams ypač patraukli auditorija (įvairūs segmentai: namų šeimininkės, valstybės tarnautojai, politikai, verslininkai, humanitarinė inteligentija etc.) Svarbu tai, kad didžioji mūsų auditorijos dalis – tai finansiškai savarankiški asmenys.

Lanksti reklamos tvarka: platus reklamos galimybių spektras (reklama gali būti skelbiama keliose dešimtyse reklaminių vietų interneto dienraštyje, taip pat ketvirtiniame žurnale „Kelionė su Bernardinai.lt“), lanksti kainodara ir nuolaidų sistema.

Dėl reklamos bei bendradarbiavimo prašome rašyti el. paštu reklama@bernardinai.lt arba skambinti tel. (8 5) 231 3009.