Reklamos galimybės interneto dienraščio Bernardinai.lt puslapyje

Kas mes esame?

Interneto dienraštis Bernardinai.lt – tai viena solidžiausių žiniasklaidos priemonių Lietuvoje, skirta norintiems ne tik žinoti, bet ir suprasti. Per trylika veiklos metų pelnėme analitiškos, išsamios, įvairiapusės ir patikimos žiniasklaidos priemonės reputaciją.

Kasdien dėmesį skiriame Šeimos, Kultūros, Visuomenės ir Religijos temų įvairovei, aktualijoms, dialogui visuomenei svarbiais klausimais. Esame švari ir rami erdvė, skaitytojų vertinama už kokybę, ramų toną ir tekstų ilgalaikiškumą.

Mūsų auditorija

Kas mėnesį dienraštį skaito apie 270000 unikalių vartotojų (Google Analytics). Dienraščio auditorija – tai išsilavinę, intelektualūs skaitytojai, kurie domisi naujovėmis. Mūsų auditorijos struktūra nėra tipinė Lietuvos internetinei žiniasklaidai – labai nedidelė auditorijos dalis tenka paaugliams ir kitiems ieškantiems tik pramogų, o didžioji dauguma – sąmoningi žmonės, kuriems rūpi ne tiek greita informacija, kiek jos analizė. Mūsų dienraštį skaito ne tik Lietuvoje – 10 procentų mūsų skaitytojų gyvena užsienyje: D. Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Norvegijoje, JAV, taip pat Kanadoje, Australijoje.

Reklama „Bernardinai.lt“ – kokie privalumai?

Kadangi reklamai taikome aiškius atrankos kriterijus (nereklamuojame žmogaus orumą žeidžiančių paslaugų bei produktų), „Bernardinai.lt“ erdvėje reklamuojamą paslaugą ar produktus mūsų skaitytojai vertina kaip patikimus, kokybiškus, vertus dėmesio.

Galime pasiūlyti platų reklamos galimybių spektrą lanksčią kainodarą ir nuolaidų sistemą.

Dėl reklamos bei bendradarbiavimo prašome rašyti el. paštu reklama@bernardinai.lt arba skambinti tel. 8 6212 4443.