Knygoje dėstoma medžiaga ne tik įdomi, bet ir reikalinga kiekvienai šeimai. Autorė, būdama psichoterapijos profesionalė, kūrybingai išskiria ir aprašo tas psichoterapijos ir praktikos sritis, kurios yra bene reikalingiausios mokytojams ir tėvams. Tai – psichoterapijos praktika platesniems visuomenės sluoksniams. Sudėtingos psichoterapinės tiesos išaiškintos taip, kad jas suprastų net labai paprastas žmogus.

Knygoje rasite šiuolaikinę psichodinaminę charakterių klasifikaciją. Tėvų, mokytojų, vaikų problemos pateiktos per sudėtingo žmogaus vidinio pasaulio prizmę. Visada svarbu suprasti žmogaus elgesio priežastis – kaip jis mato pasaulį ir argumentuoja savo vidinius įsitikinimus? Gimusi iš tiesioginio bendravimo su mokytojais, mokiniais, jų tėvais, knyga yra autentiškas dokumentas, padėsiantis at­sakyti skaitytojams į klausimus, „kaip išlaikyti psichinę pusiausvyrą šalia vaikų", kaip atpažinti paauglystės nežinomuosius.

Autorė – ne tik specialistė, įtaigi lektorė, bet ir rašytoja. Šioje knygoje rasite daug gyvų juokingų, baisių, liūdnų pavyzdžių. Knyga jus privers suklusti, susirūpinti, nusišypsoti, o svarbiausia – susimąstyti.
 
Knygą išleido leidykla „Versus aureus".
 
Apie autorę
 
Genovaitė Bončkutė-Petronienė – psichologė psichoterapeutė. Gimė 1970 m. Kėdainiuose, 1996 m. baigė VU psichologijos specialybę, o 2000 m. – egzistencinės psichoterapijos institutą. Nuo pat VU baigimo užsiima nepertraukiama psichoterapine praktika, nuolat rašo psichologinius straipsnius periodikoje ir internete, veda psichologinius seminarus.      

Genovaitės Bončkutės proza spausdinta „Literatūroje ir mene“ (2005), „Metuose“ (2006), „Šiaurės Atėnuose“ (2006). 2007 m. „Versus aureus“ leidykla išleido debiutinį Genovaitės Bončkutės romaną „Laukiniai prisiminimai“.

Rašytoja apie savo kūrybą:

„Kūrybą skiriu po savo vidinį pasaulį beklaidžiojantiems žmonėms. Rašau apie kasdieninėse situacijose, santykiuose, kelionėse patiriamus išgyvenimus. Iš esmės rašau apie nuogą, neracionalią, kartais baisią jausmų tiesą. Tai pirmasis didesnės apimties kūrinys, į kurį sudėti rašinėliai iš įvairių gyvenimo laikotarpių.“   

Aplankykite autorės asmeninę svetainę: www.psichologas.info
 
Bernardinai.lt