Radviliškio rajono Kleboniškių kaimo sodyba, susidedanti iš gryčios, dviejų klėčių, daržinės, tvarto, klojimo ir rūsio, įtraukta į Kultūros vertybių registrą. Jai suteiktas regioninis reikšmingumo lygmuo.

Sodybos dviejų galų namas suręstas iš tašytų, į sąsparas sujungtų rąstų, pačiame name yra septynios patalpos: gonkelis, priesienis, gryčia, seklyčia, kambarėlis, kaminas ir kamara, pranešė Kultūros paveldo departamentas.

Priesienis, negyvenama centrinė patalpa, yra be lubų, su plūkto molio asla.

Sodybos kieme stovi 1886 metais pastatytas kryžius.

Kleboniškių kaimo daržinė, statyta 1939 metais, priklausė ūkininkų Vyčų šeimai. Daržinės sienos yra iš plūkto molio stulpų su apvalių rąstų tarpais, šioje daržinėje yra du šoniniai įvažiavimai su dvigubais vartais.

Sodybos pastatai stovi abejose gatvės pusėse: vienoje pusėje - namas, klėtis, daržinė ir tvartas, kitoje - klėtis, rūsys ir klojimas. Tarp klėties ir klojimo - sodas.

Kleboniškių kaimas - vienas iš geriausiai išsilaikiusių vidurio Lietuvos gatvinių kaimų, jame šiuo metu yra 28 pastatai.

Trys sodybos su 10 pastatų yra privati kaimo gyventojų nuosavybė, kiti priklauso Kleboniškių kaimo buities muziejui, kuris pradėtas kurti 1989 metais Egidijaus Prascevičiaus iniciatyva ir šiuo metu yra Daugyvenės kultūros istorijos muziejaus - draustinio dalis.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.