Skrydžių bendrovių "Star 1 Airlines" ir "airBaltic" atstovai tikina palankiai vertinantys Airijos bendrovės "Ryanair" plėtrą Kauno oro uoste.

Nors kelios "Ryanair" siūlomos kryptys iš Kauno sutampa su "Starl Airlines" bei "airBaltic" maršrutais iš Vilniaus, bendrovės teigia konkurencijos nebijančios, trečiadienį rašo "Lietuvos rytas".

"Į naujas bendroves ir naujus skrydžius žiūrime teigiamai. Konkurentai - visuomet sveika. Klausimas - kokybė. Skiriasi mūsų ir "Ryanair" aptarnavimas. Mes siūlome nemokamai gabenti bagažą, nemokamai registruojame. Tikimės išlaikyti savo klientų būrį. Manome, kad verslo klientai neatsitrauks", - dienraščiui sakė "Star1 Airlines" vadovas Martynas Laivys.

Didžiausia Baltijos šalyse skrydžių bendrovės "airBaltic" atstovai tikino, kad permainos šalies oro uostuose ir naujos bendrovės atėjimas jų taip pat negąsdina.

"Jei "airBaltic" nauji maršrutai pritraukė ir kitų bendrovių skrydžių, tai svarbus žingsnis Lietuvos aviacijai", - komentavo "airBaltic" atstovai.

"Ryanair" šiuo metu iš Kauno tiesiogiai skraidina į Londoną (Lutono ir Stanstedo oro uostus), Dubliną, Birmingemą, Liverpulį, Frankfurtą ir Brėmeną.

Nuo balandžio įmonė pasiūlys skrydžius iš Kauno į Briuselio Šarlerua oro uostą, o nuo gegužės - į Barseloną, Paryžių, Milaną, Berlyną, Diuseldorfą, Oslą, Edinburgą, Suomijos Tamperės miestą bei Londono Getviko oro uostą.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.