2012 m. vasario 12 d., sekmadienis

Gruzijos opozicijos atstovų keliones į Maskvą M. Saakašvilis laiko išdavyste

2010-03-09
Rubrikose: Naujienos  Politika » Užsienio naujienos 
Užsienio politika

Gruzijos prezidentas Michailas Saakašvilis kai kurių opozicijos atstovų kontaktus su Rusijos politikais laiko šalies interesų išdavyste.

"Gruzijoje yra žmonių, kurių neapykanta šalies valdžiai peraugo į neapykantą savo tautai, ir tie žmonės, kaip 1921 metais, vėl pasiruošę Gruziją atiduoti Rusijai", - antradienį jis pareiškė Batumyje.

Kovo 9 dieną buvęs premjeras, opozicinės partijos "Judėjimas už teisingą Gruziją" lyderis Zurabas Nogaidelis išskrido į Maskvą, kur ketina susitikti su Rusijos vadovybės atstovais.

Praėjusią savaitę Rusijos sostinėje lankėsi buvusi Gruzijos parlamento pirmininkė, Gruzijos opozicinės partijos "Demokratinis judėjimas -Vieningoji Gruzija" lyderė Nino Burdžanadzė. Ją priėmė Rusijos vyriausybės vadovas Vladimiras Putinas.

M.Saakašvilis, dalyvaudamas turkų licėjaus atidaryme Batumyje, taip pat pareiškė, kad Gruzija gali gyventi be Rusijos ir tapti Europos dalimi.

"Mes niekada netapsime Rusijos priedėliu ir esame pasirengę tapti savarankiška ir laisva Europos dalimi", - sakė Gruzijos prezidentas.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
Rašyti komentarą gali tik prisijungę lankytojai. Prisijungti »
  • komentuoti
  • skaityti komentarus (2)
  • komentarų RSS
  • spausdinti